Як позбутися від жучків. Як зберегти квасоля від жучків.

Жучков існує безліч видів. Вони можуть оселитися в крупі, борошні, квасолі, горосі через неправильне зберігання продуктів. Також є різновиди жучків, які поселяються на меблів з натурального дерева і на плодових деревах. З різними жучками боротьба здійснюється різними способами.
Інструкція
1
Поселення жучків в продуктах свідчить про неправильному зберіганні. Зберігати їх потрібно в місцях без підвищеної вологості, добре провітрюваних. Якщо жучки все-таки завелися, то продукти краще згодувати птахам. При бажанні скористатися такими продуктами потрібно борошно добре просіяти і прогріти при високій температурі. Зробити це можна на сковороді або в духовці. Для подальшого зберігання покласти в полотняний мішок, просочений міцним соляним розчином. Можна поставити ємність з борошном в морозильну камеру на кілька годин. Після цього просіяти два рази через дрібне сито. Крупу краще ретельно промити і скористатися їй відразу. Якщо її багато, то просушити в духовці і покласти в сухий полотняний мішок, просочений сольовим розчином. Квасоля або горох можна винести на мороз або промити і просушити в духовці. Для того щоб жучки не заводяться, зберігайте бобові культури в сухому місці в щільно закупореній посуді. Після збору врожаю добре його просушіть. Можна при зберіганні в ємність додавати зубчики часнику або деревну золу. Кращий метод не мати жучків в продуктах - не купувати їх про запас і не піддавати тривалому зберіганню.
2
Для боротьби з жучками, які завелися в меблів з натурального дерева можна застосувати наступні методи: обробити меблі аерозолями типу дихлофос або іншими представленими у продажу в широкому асортименті, змастити дерев'яну поверхню вазеліновою маслом, розвести суміш з 3 частин скипидару, однієї частини гасу і змастити всю дерев'яну поверхню, натерти парафіном, воском. Можна запросити спеціальні служби, які проведуть обробку дерев'яної поверхні.
3
Якщо жучки завелися на плодових деревах, то окропити все дерево інсектицидними засобами від жучків, що продаються для обробки плодових дерев. Всі інші методи боротьби не приносять ніяких результатів.