Як ноутбук підключити до ТВ. Як ноут підключити до телевізора.

Для перегляду фільмів у високій якості далеко не завжди зручно використовувати дисплей мобільного комп'ютера. В таких ситуаціях рекомендують підключити ноутбук до телевізора для виведення зображення на великий екран.
Вам знадобиться
  • Кабель HDMI-HDMI.
Інструкція
1
Виберіть тип з'єднання, яке буде встановлене між мобільним комп'ютером і телевізором. В ноутбук ах, як правило, присутні два порти, призначених для підключення зовнішнього дисплея. Це канали VGA і HDMI.
2
В сучасних телевізорах часто зустрічаються входи HDMI. Використовуйте цей роз'єм для підключення до ноутбук у. Даний метод дозволить вам передавати цифровий сигнал, що важливо при перегляді фільмів у високій якості. Ще один плюс каналу HDMI - можливість транслювання звукового сигналу.
3
Придбайте кабель HDMI-HDMI. Його довжина не повинна бути занадто великою. Це може привести до втрати якості переданого сигналу. Увімкніть мобільний комп'ютер і телевізор.
4
Виконайте з'єднання пристроїв за допомогою підготовленого кабелю. Візьміть пульт від телевізора і перемкніть режим роботи обладнання. Для цього виберіть HDMI-порт, до якого підключений кабель.
5
Почекайте деякий час, поки мобільний комп'ютер визначить новий дисплей. Після цього на екрані телевізора відобразиться фонова картинка робочого столу. Це означає, що зараз активна функція «Розширити дисплей».
6
Для перемикання пріоритетного влаштування клікніть правою кнопкою миші в незайнятої області робочого столу. У меню, вкажіть пункт «Дозвіл екрану».
7
Виділіть іконку з номером два (екран телевізора) і активуйте пункт «Зробити цей дисплей основним». Виберіть відповідне дозвіл для даного екрану.
8
Якщо ви хочете, щоб обидва дисплея відображали ідентичну картинку, активуйте пункт «Дублювати екрани». У такій ситуації рекомендують призначати монітор ноутбук а основним дисплеєм. Обов'язково виберіть дозвіл екрана, допустиме для обох пристроїв.
Кожному власнику ноутбука, хто хоч раз намагався розгледіти деталі того, що відбувається в улюбленій кінокартині на невеликому екрані свого компактного помічника, напевно не раз траплялося поглядати в бік шірокофроматной панелі телевізора і думати про себе - «от якби вивести картинку на ТБ. .. »Але ж підключити ноутбук до телевізора і користуватися ним як другим монітором цілком можливо, і це не вимагає спеціальних знань або навичок. Адже як правило, відеокарта ноутбука вже готова до підключення другого монітора, і залишається лише «навчити» її сприймати телевізор як такого.
  1. Розгляньте роз'єми, які маються на ноутбуці і на телевізорі. Це можуть бути VGA (D-Sub) (дає найбільш високу якість зображення), RCA (штекери типу «тюльпан», дозволять отримати зображення не блискучого якості, що компенсується універсальністю і широким поширенням інтерфейсу), S-Video (мається на більшості відеокарт) , DVI, HDMI (нове покоління інтерфейсів). Якщо виявиться, що типи роз'ємів збігаються, то залишається лише знайти відповідний провід (великий вибір є в гіпермаркетах побутової електроніки та відповідних відділах універсальних гіпермаркетів). Подальше підключення нічим не відрізняється від підключення другого монітора, тобто швидше за все після з'єднання роз'ємів проводом на телевізорі одразу з'явиться зображення з ноутбука.
  2. Якщо ви хочете підключити ноутбук до телевізора, не сучасного цифрового, а аналогового типу (як правило, це ЕПТ -телевізори), то задовільної якості картинки для роботи з текстом домогтися навряд чи вдасться, однак для перегляду відео та ігор якість буде більш-менш задовільним. Враховуючи якість сучасних цифрових телевізорів (LCD, плазмові та проекційні телевізори), а також зниження цін на них (що особливо стосується моделей з невеликою діагоналлю), для постійної спільної роботи ноутбука і телевізора має сенс розглянути можливість придбання цифрової моделі.
  3. Проблеми при виведенні зображення на телевізор можуть бути пов'язані із занадто високими параметрами дозволу і, особливо, частоти оновлення зображення, задаються відеокартою. Спробуйте знизити ці параметри (розділ «Екран» Панелі управління ноутбука).