Як відкрити загальний доступ до диска.

Операційні системи Windows дозволяють швидко створювати загально доступні ресурси. Мова йде не тільки про окремих файлах або каталогах, але й про цілих локальних дисках і знімних накопичувачах.
Інструкція
1
Для того щоб мати можливість відкрити доступ до локального диску, необхідно управляти облікового запису із правами власника томи. Увімкніть комп'ютер під управлінням операційної системи Windows.
2
Відкрийте меню «Мій комп'ютер» звичним для вас способом. Виконайте клік правою кнопкою миші по іконці потрібного локального диска. Наведіть курсор на поле «Загальний доступ» і виберіть пункт «Розширена настройка».
3
Перейдіть в меню «Безпека», клікнувши по однойменній вкладці. Натисніть кнопку «Додатково» і перейдіть до пункту «Власник». Виберіть потрібний обліковий запис, натиснувши кнопку «Змінити». Збережіть параметри локального диска.
4
Тепер відкрийте властивості локального диска через меню провідника. Перейдіть до пункту «Доступ» та натисніть кнопку «Розширена настройка». Встановіть галочку поруч з параметром «Відкрити спільний доступ до цієї папки». Введіть ім'я мережевого ресурсу у відповідне поле.
5
Відкрийте меню «Дозволи», натиснувши однойменну кнопку. Виділіть групу користувачів, для якої буде відкритий доступ до диску. Якщо ви плануєте дозволити використовувати мережевий ресурс будь-якого аккаунту, виділіть пункт «Все».
6
Поставте галочки поруч з пунктами «Зміна» і «Читання». Кілька разів натисніть кнопки «Застосувати». Перезавантажте комп'ютер і перевірте доступність локального диска.
7
Якщо ви працюєте з операційною системою Windows XP, то після запуску меню провідника клікніть правою кнопкою миші по іконці диска і виберіть пункт «Загальний доступ і безпека». Відкрийте вкладку «Доступ» після запуску нового вікна.
8
Активуйте пункти «Дозволити зміну файлів по мережі» та «Відкрити спільний доступ до цієї папки», поставивши напроти них прапорці. Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте меню налаштувань. Перезавантажте комп'ютер після виконання зазначених дій.