Як відключити вибір Windows.

Якщо на комп'ютері встановлено дві і більше операційні системи, при старті з'являються меню вибору . У тому випадку, якщо користувача не влаштовують параметри меню, їх можна змінити або зовсім відключити вибір ОС при завантаженні.
Інструкція
1
Вирішіть, чи дійсно існує необхідність відключати вибір Windows. Наявність на комп'ютері двох і більше операційних систем значно підвищує збереження інформації. Наприклад, якщо основна ОС після серйозного збою перестала завантажуватися, ви завжди зможете завантажити резервну операційну систему, зберегти важливі файли і вже спокійно зайнятися відновленням системи.
2
Щоб відключити вибір операційної системи, відкрийте: «Пуск» - «Панель управління» - «Система» або клікніть правою кнопкою мишки значок "Мій комп'ютер» на робочому столі і виберіть у контекстному меню пункт «Властивості». У вікні, відкрийте вкладку «Додатково», потім знайдіть розділ «Завантаження і відновлення» і натисніть кнопку «Параметри». Зніміть пташку з рядка «Відображати список операційних систем». Натисніть ОК.
3
Якщо ви вирішите не відключати вибір ОС, встановіть в рядку «Відображати список операційних систем» час вибору 3 секунди. Трьох секунд цілком вистачає на вибір ОС, при цьому зникає необхідність чекати встановлені за замовчуванням 30 секунд або натискати Enter. В полі «Операційна система, завантажувана за умовчанням», виберіть ту ОС, старт якої повинен здійснюватися при завантаженні. Це позбавить вас від необхідності вибирати ОС клавішами.
4
Іноді виникає ситуація, коли при налаштуванні параметрів завантаження в Windows XP вони не зберігаються, і при старті системи нічого не змінюється. Швидше за все, другий системою у вас встановлена Windows 7. У цьому випадку завантажте цю ОС і поміняйте необхідні завантажувальні настройки саме в ній.
5
Ніколи не відключайте пункт меню «Відображати варіанти відновлення». Він стане в нагоді в тому випадку, якщо система відмовляється завантажуватися. У цьому випадку натисніть при старті F8, у вікні, виберіть пункт «Завантаження останньої вдалої конфігурації». У багатьох випадках це допомагає відновити операційну систему.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hfgZy4nILeA