Як потрібно починати

Новий рік - популярний час, щоб почати нове життя. Наприкінці грудня подумайте про те, що б ви хотіли змінити в собі і своєму житті: зайнятися тим, що давно мріяли робити, розпрощатися зі шкідливими звичками, знайти супутника життя або змінити роботу. Все в ваших руках.
Інструкція
1
Складіть список того, що ви хочете змінити. Пишіть і про особистісні якості, і про зовнішність, і про роботу, і про коло вашого спілкування, загалом, затроньте всі сфери життя, які не до кінця вас влаштовують. Вкажіть, що б ви хотіли поліпшити в собі, у відносинах з людьми, у своєму матеріальному становищі.
2
Розшифруйте кожен пункт свого списку. Наприклад, якщо хочете схуднути, напишіть, одяг якого розміру ви повинні носити в ідеалі. Або, якщо хочете більше заробляти, вкажіть точну суму. Ви повинні чітко уявляти собі кінцевий результат або напрямок, в якому хочете рухатися.
3
Складіть план дій по кожному пункту. Можливо, зараз ви ще не знаєте, як, наприклад, досягти бажаного рівня матеріального стану. Але ви ж маєте уявлення, що потрібно робити, щоб його поліпшити. Крім того, щоб знайти відповіді на деякі свої запитання, вивчіть спеціальну літературу або подивіться навчальне відео. Досвід професіоналів допоможе вам.
4
Визначте, що ви можете зробити вже се рік ня для поліпшення свого життя, і зробіть це. Щоб досягти своєї мети, потрібно кожен день просуватися до неї, нехай маленькими кроками. Не опускайте руки. Вірте в себе і свій успіх. Якщо вам не вистачає мотивації у вигляді вашого списку, складіть колаж, що зображає вашу ідеальне життя.
5
Навчіться відокремлювати головне від другорядного. На шляху до успіху і кращого життя вам, можливо, знадобиться розпрощатися з деякими звичками. До таких поглиначів часу і сил відносяться: перегляд телепередач, порожні телефонні розмови, плітки на роботі, жалю про минуле і зроблених помилках. Замість цього знайдіть маленькі радощі, які дійсно приносять вам задоволення, наприклад, річ, яку ви давно хочете, похід в театр або зустріч зі старим другом.