Як ставитися до подарунків.

Беручи подарунки від близьких людей, знайомих або колег по роботі, завжди думайте про те, що людині буде приємно побачити позитивні емоції і почути слова подяки, тому не скупіться на почуття і прояви щирої радості.
Інструкція
1
Намагайтеся не мріяти про конкретний подарунок. У цьому випадку ви не відчуєте розчарування, отримавши, наприклад, туш замість годин. Навіть якщо ви робили непрозорі натяки про те, що хочете отримати, оточуючі можуть або не зрозуміти цього, або вирішити, що їх вибір набагато краще.
2
Приймайте подарунок від близьких людей з щирою вдячністю, навіть якщо це дрібниця. Адже сам факт, що він був обраний (а іноді і зроблений) спеціально для вас, свідчить про добре ставлення.
3
Якщо ви на роботі обмінюєтеся невеликими подарунками з нагоди Нового року або 8 березня, обов'язково подякуйте колегу і посміхніться. Ні в якому разі не передаровуйте отриману річ нікому з колег, може скластися ситуація, що презент повернеться перша дарувальнику через три-чотири свята.
4
Чи не перегравати, намагаючись показати, як вам сподобався презент. Не секрет, що іноді подарунки бувають абсолютно даремними або просто невідповідними, але показувати своє невдоволення не варто, адже ви не знаєте напевно, чи вибраний сувенір за принципом «треба» або людина просто не вгадав. Також стежте за виразом свого обличчя, якщо презент вас засмутив або ввів в подив. Адже якщо вам подарований гель від целюліту, це не обов'язково свідчить про те, що оточуючі дають вам привід привести себе у форму. Цілком можливо, вони знають про вашу любов доглядати за своїм тілом.
5
Намагайтеся не відчувати себе зобов'язаним, якщо близька людина подарувала вам дорогу річ. Це не свідчить безпосередньо про глибину його почуттів, але говорить про те, що йому хочеться, щоб ви володіли цим предметом. Інша справа, якщо вам підносять дорогі подарунки малознайомі або неблизькі люди. У цьому випадку краще відмовитися від презенту, але зробити це потрібно максимально тактовно.
6
Не засмучуйтеся через те, що після кількох років спільного життя, подружжя деколи разом вирішують питання про те, що придбати до дня народження або перед Новим роком. Цінність такого подарунка анітрохи не зменшується, а навіть зростає, адже, по-перше, так вибираються дійсно корисні і потрібні речі, а, по-друге, це ваші спільні зусилля з поліпшення вашого спільного життя.
Конфлікти і відмінність поглядів на життя підчас провокують людей на ненависть один до одного. Бажати ворогові добра неможливо. Але й давати зайву волю негативним емоціям не варто.
Інструкція
1
Ставтеся до них пропорційно їх вчинків і поведінки по відношенню до вас. Не треба відповідати на уїдливе зауваження шквалом образ. Відповідайте тим же і не більше, тому як ситуація може вийти з-під контролю, якщо чинити інакше. Стрімке погіршення взаємин не призведе ні до чого хорошого - так справа може дійти і до бійки. Якщо ви відчуваєте, що ворог провокує вас на погіршення ситуації, не піддавайтеся. Швидше за все, це робиться з метою виставити вас не в кращому світлі.
2
Тримайте дистанцію і поважайте право кожного на особисте життя. Сварки - сварками, але опускатися до розпускання пліток на тему взаємин ворога з протилежною статтю і його сексуальних пристрастей неетично. Кількість статевих партнерів вашого опонента не повинно стає надбанням громадськості в ім'я помсти. Подібною поведінкою ви можете спровокувати ворога на відповідні дії - навряд чи вам було б приємно, якби ходили чутки про те, що ваша дружина вам зраджує. Навіть самий серйозний конфлікт не повинен виходити за рамки моралі.
3
Пробачте їх або як мінімум ставитеся поблажливо до їх витівок. Так ви витратите менше нервів і часу на аналіз вчинків ворога і спроби спланувати удару у відповідь. До того ж, така поведінка зводить нанівець всі спроби противника заподіяти вам моральний біль і не приносить ніякого задоволення від капостей. Нехай ворог б'ється об ваше непохитне спокій і впевненість у собі, як вода об скелі.
4
Якщо ворог втомиться від «бойових дій» і запропонує вам примирення першим, погоджуйтеся. Не треба набивати собі ціну або знущатися над його словами. Поганий мир дійсно краще доброї сварки, тому не втрачайте можливість позбутися людини, яка негативно налаштований по відношенню до вас. Бути може, пішовши на компроміс, ви навіть знайдете ще одного друга.