Як організувати весілля самостійно. Як передати бали іншому абоненту Мегафон.

Весілля - подія значуща. У багатьох вона буває раз в житті. Тому її організація, а тим більше самостійна, має бути продумана дуже ретельно.
Інструкція
1
Першим ділом складіть план весілля. Він буде відправною точкою. Там вкажіть кількість гостей, будете ви орендувати ресторан або почастуєте прийшли будинки, чи планується відвідування визначних пам'яток і т.д. Детально прописавши всі пункти, ви зрозумієте ,, яких підрядників потрібно залучити і скільки приблизно коштуватиме вся організація.
2
Якщо ви плануєте велике число гостей, краще орендуйте ресторан. Для цього знайдіть відповідне приміщення, здатне вмістити потрібну кількість людей. Зверніться до адміністратора і попросіть порахувати приблизну вартість замовлення на одну людину. Уточніть, чи входить в цю суму алкоголь. Зазвичай це найбільш витратна стаття витрат. Попросіть принести власні спиртні напої, так ви пристойно заощадите бюджет.
3
Подумайте про додаткове транспорті для гостей. Це особливо актуально, якщо має бути велика програма з відвідуванням визначних пам'яток. Не обов'язково розсаджувати всіх приїхали на свято в лімузини. Одного - двох - для найважливіших персон і нареченого з нареченою буде достатньо. Решту можна розмістити в мікроавтобусах. Вони дуже зручні і набагато більш дешеві в оренді. Укладіть заздалегідь договір з транспортною компанією, в якому вкажіть терміни подачі автомобілів, їх кількість і колір.
4
Домовтеся про зйомку з професійним фотографом і оператором. Ці знімки і фільм займуть гідне місце в альбомах молодят і їхніх відеотеці. Потім кадри зі щасливими обличчями закоханих розглядатимуть діти, внуки, правнуки. До любителям з мильницями краще не звертатися. Це може безнадійно зіпсувати враження про минулий торжестві.
Корисна порада
Крім плану складіть кошторис витрат. Тоді буде зрозуміло, в стані ви оплатити церемонію самостійно або доведеться просити грошей у борг.
Будинки відпочинку являють собою не тільки місце, де можна провести відпустку, але й прекрасний спосіб поправити своє здоров'я. Саме тому досить популярною галуззю туристичних послуг є приватні будинки відпочинку, санаторії та турбази. Організація подібного бізнесу зажадає деяких зусиль, але очікуваний прибуток варто того.
Вам знадобиться
  • - договір купівлі-продажу або оренди будівлі;
  • - дозвіл на будівництво;
  • - ліцензія;
  • - персонал;
  • - програма для відпочинку.
Інструкція
1
Визначте, чи будете ви будувати будинок відпочинку «з нуля» або купувати готовий інфраструктурний об'єкт. Пам'ятайте, що місце розташування не завжди грає визначальну роль в російській ціновій політиці. Тому, наприклад, в Підмосков'ї деякі з діючих санаторіїв можуть коштувати дорожче, ніж аналогічні поблизу Сочі, або ж дешевше, ніж біля Санкт-Петербурга.
2
Оберіть найбільш сприятливе місце для відпочинку. На думку фахівців рекреаційної географії, воно має бути розташоване на стику ландшафтів трьох типів - рівнинного, водного і розчленованого (горбистого, гірського). Виходить, що ідеальним місцем є передгір'ї на березі річки. Відпочиваючі зможуть і викупатися, і погуляти по рівнині, і помилуватися на гори.
3
Придбайте ділянку землі, якщо плануєте побудувати будинок відпочинку «з нуля». Власник ділянки повинен представити вам правовстановлюючі документи та свідоцтво про право власності на нього, а також кадастровий паспорт. Якщо всі папери в порядку, оформите договір купівлі-продажу і передайте завдаток власнику. Договір повинен містити реквізити сторін і основні відомості про ділянку (місце розташування, категорія земель, кадастровий номер, площу, вид користування і оголошену вартість).
4
Укладіть з власником договір оренди, якщо хочете зайняти вже облаштоване будівлю. Зареєструйте акт прийому-передачі або ж угоду купівлі-продажу в податкових органах і Федеральної реєстраційної службі. Папери і договір на землю, а також документи, що посвідчують особу (вашу і попереднього власника землі), передайте до Єдиного інформаційний розрахунковий центр (ЄЇРЦ) або Управлінні Федеральної реєстраційної служби (УФРС). Протягом місяця вам буде офіційно передано право власності на землю.
5
Отримайте дозвіл на будівництво, якщо воно вам необхідно. Видають його органи місцевого самоврядування та муніципального освіти. Вам потрібно подати такі документи, як заяву, копію свідоцтва на власність землі, кадастровий план ділянки та проект будинку і сусідніх будівель у двох примірниках зі схемою підключення до інженерних мереж. Дозвіл має бути підписана головним архітектором району (міста) і затверджено головою району, міста або іншого муніципального освіти.
6
Зареєструйте підприємство. Уявіть в орган за місцем проживання необхідні установчі документи, які містять у собі диплом, посвідчення про первинну спеціалізацію, сертифікати відповідності. Також вам знадобиться копія трудової книжки та свідоцтво про стаж роботи в медичній сфері. Це обов'язково, якщо ви плануєте проводити лікувальні процедури. Підготовка ліцензії зазвичай не займає більше 30 робочих днів.
7
Облаштуйте приміщення пансіонату відповідно до санітарних норм і правилами СанПіН 2.2.4.548-96. Зверніть особливу увагу на харчовий блок. У ньому повинні дотримуватися вимоги по санітарному утриманню та приготуванню їжі, які вказані в діючих санітарних правилах для підприємств громадського харчування.
8
Найміть персонал. Залежно від типу установи вам можуть знадобитися як інженерно-технічні, так і медичні працівники. В санаторному бізнесі високо цінуються послуги ендокринолога, кардіолога, отоларинголога, гінеколога і навіть хірурга. Всі співробітники повинні мати вищу або середньо-спеціальну освіту, відповідне вимогам і видам послуг, що надаються, і досвід роботи не менше 5 років.
9
Розрахуйте кількість днів у кожному заїзді для відпочиваючих і складіть програму на час їх проживання. Розмістіть її на сайті вашої установи в інтернеті. Програма повинна мати певну мету, особливо при відкритті санаторію. Клієнтам необхідно надати відповідне медичне обстеження і лікування. Якщо відпочиваючі залишаться задоволені наданим сервісом, то швидко поширять інформацію про вашому закладі.