Як вибрати кавоварку для дому.

Любителі кави знають, як багато часу вранці займає приготування цього натурального напою, а іноді, якщо трохи отвлечешься, кави взагалі може втекти з турки - і починай все з початку. Не дарма кавоварки сьогодні стали, досить затребуваною технікою домашнього побуту.
Інструкція
1
Кава, приготований за допомогою кавоварки, ніяк не гірше, а іноді навіть краще того, що ви готуєте самі. До всього іншого додається економія часу і чиста плита! Отже, ви вирішили купити кавоварку. Серед величезного числа різних пристроїв для заварювання кави деколи неважко розгубитися. Як правильно вибрати кавоварку, щоб вона влаштовувала вас в усіх відношеннях?
2
Розглянемо основні види кавоварок. Кавоварка «французький прес» має зручний скляний кавник циліндричної форми і потужний прес, за допомогою якого виходить кави самого вищої якості. Такі кавоварки компактні і зручні в користуванні й дозволяють економити електроенергію. Вартість їх невелика, тому багато любителі кави зупиняють свій вибір саме на цьому типі кавоварок. Мінусом «французького преса» є те, що вам доведеться самостійно готувати каву. І немає можливості готувати капучино або кава-еспресо.
3
Кавоварки крапельного типу теж коштують недорого, проте ті, хто ними користується, відзначили недостатньо насичений смак звареної кави. Це відбувається тому, що кава заварюється НЕ окропом, а гарячою водою. Краплинні кавоварки відрізняються різною потужністю. Якщо ви любите дуже міцну каву, вибирайте модель з мінімальною потужністю, якщо ж фортеця не настільки важлива, а більше значення має час заварювання напою - краще вибрати більш потужну кавоварку.
4
При виборі кавоварки варто враховувати розмір колби і матеріал, з якого вона виготовлена. Якщо сім'я велика - краще вибрати апарат з обсягом колби на 5-6 чашок, якщо в родині всього 1-2 людини, вистачить і колби об'ємом 2-3 кружки. Що стосується матеріалу колби, то краще вибирати кавоварку зі скляним посудиною.
5
Фільтри в кавоварках бувають змінними - паперовими, нейлоновими і нейлоновими зі спеціальним покриттям. Змінний фільтр потрібно міняти після кожного заварювання кави, а це не економічно. Нейлоновий фільтр можна використовувати раз 50-60, а фільтр із спецпокриттям з нітриду титану прослужить дуже довго і допоможе отримати дивно смачний і добре відфільтрований кави. Тому вартість кавоварки з нітриду-титановим фільтром достатня висока.
6
Щоб правильно вибрати кавоварку, необхідно вивчити весь асортимент цієї техніки. Комбіновані кавоварки мають додаткові можливості і дозволяють крім чорної кави варити каву еспресо або капучіно. Такі кавоварки дуже популярні серед любителів кави і досить практичні. Якщо ви не постоїте за ціною і виберете модель брендового виробника, то не помилитеся і будете щодня насолоджуватися чудовими кавовими напоями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KzhidQ-9Tas