Як навчити дитину прокидатися самостійно.

Не завжди у батьків з-за робочого графіка є можливість будити дитини в школу. Тому потрібно якомога раніше навчити його прокидатися вранці самостійно. Ця корисна звичка, що підвищує рівень самоорганізації. Їй людина буде користуватися все своє життя.
Інструкція
1
Поставте в кімнаті дитини годинник-будильник. Навчіть його заводити будильник щовечора на потрібний час. Якщо, часто різкий і немелодійний, дзвінок годин діє дратівливо, скористайтеся будильником на комп'ютері. При цьому дитина може сам вибрати мелодію для свого ранкового пробудження.
2
Вибираючи мелодію будильника, орієнтуйтеся на те, щоб вона була досить весела і бадьорить. Музика повинна піднімати настрій, заряджати бадьорістю й оптимізмом.
3
Орієнтуйтеся у виборі мелодії для будильника на смак дитини . Деякі діти чуйно сплять і їм для пробудження підходить спокійна, тиха музика, інших розбудити складніше - їм потрібен будильник з справжнім ранковим маршем.
4
Навчіть дитини вмикати і вимикати функцію будильника на комп'ютері (або телевізорі) самостійно.
5
Подаруйте дитині стільниковий телефон, тоді він швидко навчиться прокидатися сам, адже функція будильника є в кожному мобільному. Прокидаючись вранці самостійно, дитина стане більш відповідальним і організованим. Перший час ви можете контролювати цей процес, для цього потрібно лише подзвонити йому на стільниковий і переконатися, що він прокинувся.
6
Щоб дитина вставав вранці без праці по можливості стежте за тим, щоб він дотримувався режим дня. Уроки мають бути зроблені ввечері, а не вночі. Привчіть дитини лягає спати в один і той же час. Якщо дитина ще недостатньо самостійна, то навіть якщо він уміє прокидатися сам, попросіть когось із близьких допомогти зібрати його в школу.
Корисна порада
Подбайте про те, щоб прокинувшись, дитина мала можливість повноцінно поснідати. Готуйте сніданок заздалегідь, якщо вранці вас не буває вдома. Гарний ранок починається з поживного і смачного завтрака.Во уникнути нещасних випадків навчіть дитину поводитися з побутовою технікою на кухні: мікрохвильовою піччю, тостером та ін.