Як не втратити стаж.

З 1 січня 2007 роками поняття «безперервний трудовий стаж » перестало використовуватися як порушує закріплені в Конституції основні права і свободи людини, пов'язані зі свободою на працю і право кожного розпоряджатися своїми здібностями до праці. Тепер при нарахуванні соціальних допомог і виплат використовується таке поняття, як загальний трудовий стаж .
Інструкція
1
З введенням поняття загального стаж а вас вже не повинен хвилювати питання про те, як не втратити стаж - це стало неможливо зробити, за умови, що ви маєте постійну роботу, термін надходження і звільнення з якою фіксується в трудовій книжці з точністю до одного дня.
2
Згідно п. 3 «Правил ведення і зберігання трудових книжок, виготовлення бланків трудової книжки й забезпечення ними роботодавців», всі роботодавці - юридичні особи та фізичні особи, зареєстровані як індивідуальні підприємці, ведуть трудові книжки на кожного працівника. До числа таких працедавців не відносяться фізичні особи, які не зареєстровані як індивідуальні підприємці, тільки вони не можуть вносити записи до трудових книжок працівників. З цього випливає, що кожен запис у вашій трудовій книжці про надходження або звільненні на роботу повинна бути завірена печаткою підприємства або індивідуального підприємця.
3
За цими Правилами запис в трудовій книжці роботодавець зобов'язаний зробити в тому випадку, коли ви пропрацювали в нього понад 5 днів. У зв'язку з цим видається незаконною відмову багатьох приватних підприємців вносити відповідні записи до трудової книжки, мотивуючи це будь-яким приводом: випробувальним терміном, стислістю періоду роботи або процесом навчання.
4
Щоб не втратити стаж , коли ви працювали, в трудовій книжці повинні бути враховані всі періоди, коли вам нараховувалася офіційна заробітна плата. Це означає, що з неї виконувались всі необхідні за закони податкові відрахування і виплати, у тому числі до Пенсійного Фонду РФ.
5
Контролюйте правильність внесення записів до трудової книжки. Дата прийому на роботу, яка вказана в ній, повинна відповідати тій даті, яка вказана в трудовому договорі. При цьому не важливо, трудилися Чи в зазначений період на робочому місці або перебували у відпустці без збереження змісту, стаж вам буде йти в будь-якому випадку.
6
З введенням страхових пенсійних полісів записи в трудовій книжці втратили своє доказове значення при нарахуванні пенсії. Облік вашого страхового пенсійного стаж а ведеться за цими полісами, дані яких роботодавці зобов'язані подавати до ПФ РФ.