Як вибрати пляшечку.

До вибору пляшок для годування слід підходити особливо ретельно. Вони можуть містити токсичні речовини, які позначаться на здоров'ї малюка в майбутньому. Тому спочатку необхідно вивчити інструкцію до пляшечки і уважно оглянути її, щоб зробити вірне рішення.
Інструкція
1
Прочитайте на етикетці склад матеріалу, з якого зроблена пляшечка. Безпечної для дитини вважається дитяча посуд, виготовлений зі скла. Вона добре миється, довговічна, тому не змінює колір і не деформується після багаторазової стерилізації. Пластикова пляшка для годування не повинна містити бісфенол А, який небезпечний для здоров'я людини. Краще брати моделі з поліпропілену і поліетилену. Скляні пляшки підійдуть для малюків перших місяців життя. А надалі придбайте пластиковий посуд, яка легше скляній і не розколеться від удару.
2
Подивіться, з чого виготовлена соска. Латекс може викликати алергію у дитини, тому переважно купувати силіконові соски. Вони є абсолютно безпечними для малюків. Вони не м'які, як латекс, і не змінюють форму після тривалого використання. Соску візьміть прозору, без коричневого відтінку.
3
Зверніть увагу на антіколіковая пляшечки з системою клапанів. Вони різняться в залежності від виробника. У одних моделей клапани можуть розташовуватися на дні, в інших - на соску. Під час годування всередині пляшечок із захистом від кольок не виникає вакуум завдяки тому, що клапани пропускають в ємність повітря, утворюючи вентиляцію. Таким чином створюється безперервне годування, і соска не злипається. Антіколіковая пляшечка не буде зайвою хоча б в одному екземплярі.
4
Визначтеся з розміром і кількістю пляшок. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, буде достатньо 2-х пляшечок: маленькою (100-150 мл) - для пиття і великий (250-300 мл) - для рідкої їжі. Дитині, що знаходиться на штучному вигодовуванні, знадобляться 2 маленьких і 5 великих пляшечок.
5
Перевірте ковпачок пляшки. Він повинен щільно закривати соску, щоб рідина не вилилася з пляшки. Це важливо, коли доводиться ходити на тривалі прогулянки і брати з собою молоко/суміш.