Як записати на флешку з флешки.

У сучасному світі користувачів ПК часто виникає необхідність запису файлів з одних носіїв інформації на інші. Самі носії бувають різні - це компакт-диски, USB-флеш-накопичувач ( флешки ), дискети, зовнішні жорсткі диски.
Інструкція
1
Вставте USB-флеш-накопичувач в роз'єм USB, який знаходитися або на передній панелі комп'ютера або на його задній панелі.Откройте флешку. Знайдіть потрібний вам файл. Клікніть правою кнопкою миші на файл. У випадаючому меню виберіть пункт «копіювати» .На робочому столі свого комп'ютера клікніть правою кнопкою миші. Виберіть пункт «вставити». Файл скопіюється на ваш комп'ютер.
2
Потім вийміть з USB роз'єму цю та вставте іншу флешку, на яку потрібно зберегти ваш файл.Перейдіте на робочий стіл. Знайдіть скопійований вами файл. Клікніть по ньому правою кнопкою миші. У випадаючому меню знайдіть пункт «відправити» і виберіть флешку, куди ви хочете скопіювати файл. Починається процес копіювання.
3
Зайдіть на флеш-накопичувач і перевірте, чи з'явилися потрібні вам файли на ній. Якщо ви все зробили правильно, то файли будуть скопійовані на флешку.