Як замінити датчик температури охолоджуючої рідини. датчик вентилятора скутер.

Датчик температури охолоджуючої рідини найчастіше розташований у впускному колекторі біля корпусу термостата, рідше - в головці циліндра. Він встановлений таким чином, щоб наконечник міг стикатися з охолоджувальною рідиною. Тільки в цьому випадку його сигнал буде правильним. При низькому рівні охолоджуючої рідини , показання датчика можуть бути невірними.
Вам знадобиться
  • - герметик;
  • - холодоагент.
Інструкція
1
Несправність датчика температури охолоджуючої рідини тягне за собою безліч проблем з керованістю автомобіля при холодному двигуні, вихлопом, а також сильно збільшить витрату бензину і погіршить складу відпрацьованих газів.
2
Найчастіше датчик замінюється лише в тому випадку, якщо він виходить від ладу. Однак фахівці радять, що краще всього міняти датчик завчасно, наприклад, при заміні або ремонті самого двигуна, тому датчики охолоджуючої рідини мають властивість зношуватися, і їх свідчення стають неточними.
3
Іноді поломку датчика можна визначити візуально - це сильна корозія затискачів, витік рідини або тріщини на самому датчику. Але в основному перевірити його працездатність можна шляхом вимірювання напруги і опору.
4
При заміні датчика з системи охолодження злийте охолоджуючу рідину. Не обов'язково повністю осушувати радіатор, відкрийте спускний клапан і злийте таку кількість рідини , щоб її рівень став нижче датчика.
5
Також перевірте стан і самої охолоджуючої рідини . Якщо вона використовувалася більше трьох років (для звичайної охолоджуючої рідини ), або більш п'яти років (для довговічною рідини ), то замініть її. Підлягає вона заміні і при явних ознаках її забруднення.
6
Для запобігання витоків різьбу датчика попередньо покрийте герметиком.
7
Відкрутіть старий датчик і поставте на його місце новий. Щоб уникнути пошкоджень пристрою добре його закріпіть.
8
Після того як ви встановили датчик температури охолоджуючої рідини , знову наповніть систему холодоагентом.
9
Перевірте систему охолодження на відсутність у ній повітря, який при потраплянні в термостат може викликати перегрів двигуна, і, тим самим, змінити свідчення датчика.
Корисна порада
Іноді проблеми з датчиком можуть бути викликані нещільними іржавими соединителями чи поганий проводкою, ніж поломкою самого пристрою.