Як одягнутися в ліс.

Грамотний підбір одягу для походу в ліс грає дуже важливу роль. Велику небезпеку для людини становлять комарі і кліщі, укуси яких можуть викликати різні захворювання та алергію. В холодну пору року в ліс у є небезпека переохолодитися і захворіти. Як одягнутися в ліс , щоб повернутися з неї без втрат для здоров'я?
Інструкція
1
Літній варіант У футболці і шортах в ліс ходити не можна навіть у спеку - тіло повинне бути повністю закрите. Одяг бажано вибрати світлу - в такий менше кусають комарі. Крім того, на світлій поверхні легко побачити кліща. Добре, якщо на рукавах будуть манжети, а штанини заправте в взуття - так комахою буде складно дістатися до шкіри. Штани вибирайте спортивні - вони легкі і не сковують рухи. Сорочку або водолазку необхідно заправити. На голові обов'язково повинен бути убір - бандана, хустку або панама. На шию пов'яжіть хустку або шарфик - він захистить і від укусів комарів, і від сонця.
2
ОбувьГлавное правило у виборі взуття - вона повинна бути зручною і не надто важкою, т.к. похід в ліс передбачає тривалу ходьбу. Підбираючи взуття, майте на увазі, що м'яка підошва може стати причиною травми. У вологий або болотистий ліс краще надягти гумові чоботи, в сухий - кросівки або черевики.
3
Що взяти з собою летомНа всякий випадок прихопіть пластир і запасні шкарпетки, мазь, гель або спрей від комарів, непромокає вітровку.
4
Зимовий варіант В холодну пору в ліс у існує велика небезпека спочатку спітніти, а потім замерзнути. Тому на тіло найкраще надягти термобілизна з флісу або полартека. Головне властивість цих матеріалів у тому, що дотичний з шкірою шар завжди залишається сухим, а вся волога накопичується в зовнішньому шарі. Навіть якщо ви впадете в воду і промокнете, така білизна достатньо буде тільки віджати. Поверх білизни надіньте дихаючі куртку і штани на синтепоні, на руки - рукавички з непромокаючої тканини.
5
ОбувьВ ліс найкраще надягти щільні осінні черевики без утеплювача, т.к. якщо ви промочите хутряної шар, висушити його в польових умовах не вийде. Щоб ноги не замерзли, надіньте спочатку шкарпетки з бавовни, а зверху - вовняні або пухові ручної в'язки.
6
Що взяти з собою зімойЗапасние шкарпетки, рукавички, светр - це найважливіше. Можна взяти запасні штани - на випадок, якщо ті, що на вас, промокнуть. Захопіть із собою пакети (в них загорніть і запасну білизну). Поліетилен буде потрібно, якщо промокнуть черевики: ви надягнете пакети поверх сухих шкарпеток, щоб вони не намокли від взуття.