Як оформити красиво стінгазету. Як красиво оформити привітання на листку.

Стінгазети прикрашають стіни всіх навчальних закладів, та й дружним колективам багатьох інших організацій подобається читати новини про рідному підприємстві, корисні оголошення і добрі поздоровлення у барвистому листку. Оформленням стінгазети в основному займаються ентузіасти і захоплені громадські. Кілька простих порад допоможуть вам швидко і красиво зробити черговий листок.
Вам знадобиться
  • - ватман;
  • - кольорові олівці;
  • - фарби;
  • - кисті;
  • - губка;
  • - зубна щітка і гребінець;
  • - шаблони і трафарети.
Інструкція
1
Щоб стінгазета виділялася яскравою плямою на стіні, вам потрібно зробити фон кольоровим. «Романтичні» випуски оформите аквареллю в стилі мокрого листа. Змочіть ватман водою за допомогою чистої губки. Притисніть куточки, щоб лист не загортався. Занурте кисть у воду і наберіть фарбу. Проводьте лінії і ставте точки. На мокрому листі утворюються химерні розлучення. Міняйте фарбу, щоб кольори плавно перетікали одна в одну.
2
Можна знайти застосування старим кольорові олівці. Вийміть грифель з олівця і натріть його на бруску для заточування ножів. У вас вийде кольорова пудра, акуратно зберіть її і насипте в чисті порожні баночки або відділення в палітрі. Занурте ватяні диски або кульки в цю пудру і втирайте в аркуш паперу круговими рухами. Поєднуйте кольорові плями так, як вважаєте за потрібне.
3
Для створення наступного фону для стінгазети вам знадобиться зубна щітка і пластмасова гребінець. Змішайте акварель з водою в окремій баночці, занурте в розчин (насиченого кольору) зубну щітку. Проводьте щетинками по зубцях гребінця, щоб фарба розбризкувалася по всьому листу ватману. Перед нанесенням іншого шару просушіть попередній.
4
Якщо у вашому розпорядженні є лише кольорові олівці, можна оформити фон під полотно. Але для цієї техніки підійде лише досить тонкий папір. Візьміть шматок тканини з яскраво вираженою фактурою (мішковину, рогожку) і покладіть її під лист. Кольоровими олівцями штрихи по папері, щоб виявилася структура. Використовуйте близькі кольору, щоб добитися більшої природності, наприклад синій і блакитний або коричневий і бежевий.
5
Купуйте набір трафаретів, щоб швидко намалювати багато квітів, сердечок або зірочок, які можна наносити фарбою різного кольору. Використовуйте різні фігурки, силуети і дитячі іграшки, щоб зробити оформлення стінгазети оригінальним. Можна і вирізати потрібну фігуру з картону. Притримуйте модель на аркуші ватману так, щоб вона не зрушилася. Навколо неї ватним кулькою втирайте кольорову пудру або розбризкайте густо фарбу зубною щіткою. У вас вийде біла фігурка з кольоровим хмарою навколо неї.
6
Спробуйте зробити свої штампи і печатки з картоплі. Розріжте бульбу навпіл і виріжте на цих частинах якісь фігури. Занурте саморобну друк в гуаш і прикладайте до стінгазеті. Кольору фарби можна змішати.
7
Використовуючи ці прийоми, ви зможете швидко і красиво оформити випуск улюбленого всіма вашими колегами листка.