Як взяти телефон в кредит у банку. програма кредитування на покупку мобільних телефонів.

Телефон - не розкіш, а необхідний засіб спілкування. Якщо ви обмежені в коштах, найбільш оптимальним способом покупки мобільного телефону стане придбання його в кредит.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - паспорт;
  • - картка пенсійного страхування;
  • - довідка про доходи.
Інструкція
1
Сьогодні банківське кредит ование - це досить популярний спосіб покупки мобільного телефону. Для того, щоб взяти телефон в кредит в банці , необхідно спочатку вибрати банк і підібрати оптимальну програму кредит ованія. Більшість банків мають сайти в інтернеті та представництва практично у всіх містах Росії.
2
З пропонованими кредит-ними програмами ви можете ознайомитися на сторінці банку в мережі, не виходячи з дому. Там же ви зможете знайти контакти найближчого відділення вподобаного вам банку. Вибирайте кілька програм, оскільки цілком можливо, що при найближчому ознайомленні вас не влаштують умови, або вимоги банку-кредит ора виявляться занадто високими.
3
Щоб купити телефон в кредит, ви повинні представити в банк певний перелік документів. У стандартний пакет входять: паспорт або інший документ, що засвідчує особу, довідка про доходи за останні кілька місяців, картка пенсійного страхування. Після цього виберіть відповідну програму кредит ованія і повідомте про це оператору, який приймає вашу заявку.
4
Зазвичай термін розгляду заявки на такий кредит складає від декількох хвилин до трьох днів. У разі схвалення вашої заявки представники банку зв'яжуться з вами і дадуть згоду на покупку стільникового телефону за допомогою кредит а.