Як вибрати виробника шин.

Від вибору автомобільних шин залежить і ваша безпека. Адже гума відповідає за зчеплення з дорогою, стійкість автомобіля, мінімальний гальмівний шлях. І вже звичайно, автомобільні покришки не те, на чому потрібно економити.
Інструкція
1
При виборі літньої гуми зверніть увагу на такі критерії: стійкість, максимальне зіткнення з дорогою («зчеплення»), знижений рівень шуму, еластичність гуми. Літні шин и повинні забезпечувати комфорт і стійкість автомобіля на дорозі при маневруванні і на великій швидкості. Таким критеріям повністю відповідають шин и японського виробника Bridgestoun, німецькі Continental, італійські шин и Pirelli. Якщо ви шукаєте максимально «тиху» гуму, зверніть увагу на шин и Michelin французького концерну. Вони якраз відмінно підходять саме для комфортної їзди в тепле і відносно суху пору року. А ось для суворої зими вони занадто «ніжні».
2
При виборі всесезонной гуми звертайте увагу на якість і надійність шин . Гума, яка використовується круглий рік, повинна мати підвищений запас міцності та універсальний рисунок протектора. При цьому деякі її споживчі властивості, як безшумність, хороша стійкість можуть бути помітно знижені. Всесезонная гума може гудіти при їзді, бути «валянням», погано спрацьовувати на слизькій поверхні. Такі шин и оптимально ставити на повнопривідні позашляховики. При виборі звернути увагу на японські шин и Dunlop, які відповідають усім заявленим вимогам і мають середню цінову категорію. Шини Gislaved випускаються німецьким концерном Continental і мають гідну якість і дуже привабливу ціну.
3
Найбільшу уважність проявите при покупці зимової і шиповану гуми. Адже головне завдання таких шин - хороше зчеплення автомобіля з дорогою на слизькій поверхні, антіпробуксовочниє властивості. Але зими в центральному регіоні не можуть похвалитися стабільністю. Часто бувають перепади температур, відлига, сильні заморозки. Автомобіль повинен в будь-який з цих дорожні ситуацій - ожеледь, калюжі, калюжі зі снігом, поводитися бездоганно. Тому, вибір гуми для зими повинен відбуватися і з урахуванням того, в яких кліматичних умовах ви збираєтеся їздити. Якщо у вашому регіоні встановлюється справжня російська зима зі снігопадами та низькими температурами, вам краще поставити на ма шин у зимові шин и. При виборі дивіться на малюнок протектора: «ялинки» та «ромбики» висотою 9-10мм мають між собою великі зазори. Пошукайте підходящі варіанти шин серед моделей американського поізводітеля Goodyear, німецьких General, японських Yokohama.
4
Якщо погода у вашому регіоні взимку нестійка, поставте шиповану гуму. Така гума забезпечує краще зіткнення коліс з дорогою на льоду. У Росії дуже популярні фінські шин и Nokian. Адже хто, як не фіни, знають, що таке сувора зима. Nokian дійсно добре тримають дорогу, служать кілька сезонів не на шкоду безпеці. До мінусів, мабуть, можна віднести їх галасливість. У більш дорогому ціновому діапазоні розташувалися шин и Bridgestoun, які прекрасно витримують не один сезон примхливих російських зим.