Як підключити міді клавіатуру.

MIDI-інтерфейс - універсальний і найпопулярніший інтерфейс, що дозволяє з'єднувати безліч типів пристроїв. Його стандартною формою забезпечені всі MIDI-клавіатури і більшість синтезаторів і завдяки йому комп'ютер може взаємодіяти з електронним клавішним інструментом.
Інструкція
1
Зверніть увагу на MIDI-порт комп'ютера. Він може бути трапецієподібним (на недорогому комп'ютері зі стандартною звуковий платою) або круглим (на професійному комп'ютері з музичною платою). Залежно від типу виберіть MIDI-кабель.
2
Підключіть штекер кабелю в порт клавіатури MIDI OUT. Інший кінець кабелю в міді-порт.
3
На комп'ютері шукайте не нове пристрій, а міді-порт. Саме з нього буде прийматися звуковий сигнал.
4
На більшості ноутбуків MID-портів немає, тому купите зовнішній MIDI-інтерфейс зі входом USB. Підключайте клавіатуру тим же способом.
5
Для сучасних комп'ютерів актуально підключення "USB To Host", тобто через USB-порт. Якщо в міді-клавіатурі є USB-вхід, вставте один кінець кабелю, що входить в комплект клавіатури, в нього, а другий в USB -порт комп'ютера.
6
При відсутності USB-порту використовуйте перехідник типу, відповідного входам клавіатури. Його функції може взяти на себе зовнішній міді-інтерфейс (з одного боку підключіть кабель від клавіатури, а з іншого кабель від комп'ютера).
7
Для підключення по типу "To Host" використовуйте кабель з виходами "jack" і "minijack". В роз'єм синтезатора вставте вихід "jack" (більш широкий), а в мікрофонний вхід - "minijack".
Зверніть увагу
Для забезпечення нормальної роботи встановіть на комп'ютер драйвери з диска, що входить в комплект клавіатури.