Як в BIOS вибрати флешку.

BIOS, або базова система введення-виведення, відповідає за початковий старт комп'ютера і забезпечує операційній системі можливість бачити встановлене обладнання. Іноді у користувача виникає необхідність завантажити систему з компакт-диска або флешки, в цьому випадку необхідно правильно вказати завантажувальний пристрій.
Інструкція
1
На багатьох комп'ютерах є дуже зручна опція виклику завантажувального меню, зазвичай вона відкривається при натисканні F12 під час старту системи. Якщо на вашому комп'ютері завантажувальний меню відкривається, просто виберіть у списку флешку в якості завантажувального пристрою.
2
Якщо завантажувальний меню не відкривається або вам необхідно, щоб завантаження завжди відбувалася з флешки, необхідно виставити в BIOS відповідні налаштування. Увійдіть в BIOS, на більшості комп'ютерів для цього треба натиснути Del або F2. Можливі й інші варіанти - Ctrl + Alt + Esc, F1, F3, F10.
3
У вікні BIOS знайдіть вкладку, в якій є рядки First boot і Second boot, що визначають, відповідно, первинне і вторинне пристрої завантаження. Назва вкладки залежить від версії BIOS - наприклад, вкладка може називатися Advanced BIOS Features. Для того щоб система стартувала з флешки, виберіть у списку поруч з рядком First boot пристрій USB. Вибір здійснюється кнопками «Вгору» і «Вниз». Другим завантажувальним пристроєм (Second boot) можете поставити Hard Disk.
4
Після вибору флешки в якості завантажувального пристрою збережіть зміни, натиснувши F10 або вибравши в меню BIOS пункт Save and exit setup. З'явиться віконце із запитом про збереження, введіть Y і натисніть Enter. Тепер комп'ютер буде завантажуватися з флешки, якщо вона вставлена, або з жорсткого диска при її відсутності.
5
Зверніть увагу на те, що при установці Windows, незалежно від того, з якого пристрою ви її ставите, після першої автоматичної перезавантаження треба знову увійти в BIOS і поставити Hard Disk в якості первинного пристрою завантаження. Якщо цього не зробити, знову почнеться перший етап установки ОС. Саме тому при установці ОС первинне пристрій завантаження зручно вибирати через завантажувальний меню - ви нічого не міняєте в BIOS, і після перезавантаження система буде автоматично стартувати з жорсткого диска.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3Mikux4Xa8w