Як вішати дзеркало по феншуй. розташування дзеркала по феншую.

Дзеркало - не простий предмет для прикраси інтер'єру, його завжди наділяли магічними властивостями. Далеко не всяке місце в будинку підходить для розміщення дзеркал. Щоб цей предмет декору приносив користь своєю присутністю, прислухайтеся до порад феншуй.
Вам знадобиться
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Придбайте велике дзеркало, в якому всі члени сім'ї відбивалися б цілком. Нікому не повинно «відрізати» голову, інакше людина буде мучитися головними болями. Мати велике дзеркало необхідно, щоб енергетичний, фізичний і розумовий потенціал кожного члена сім'ї був реалізований повною мірою.
2
Помістіть дзеркало в такому місці, щоб воно відображало тільки приємні і гарні предмети, наприклад, вазу, картину, декор та багато іншого. Можете спеціально поставити поруч з відображає поверхнею річ, що символізує багатство, успіх і щастя. Дзеркала мають властивості підсилювати відбитий в них об'єкт.
3
Самими вдалими місцями для дзеркала, з точки зору феншуй, є кухня, вітальня і їдальня. Повісьте його навпроти обіднього столу, тоді у вашому домі завжди буде достатньо грошей і смачної їжі. Якщо плита знаходиться напроти дверей, повісьте над нею дзеркало, в цьому місці воно сприятиме створенню приємної психологічної обстановки.
4
Постарайтеся не вішати і не ставити дзеркало в спальні. Ця кімната є місцем звільнення всіх негативних емоцій, дзеркало відображатиме їх назад. Поставте краще інші символи феншуй. Якщо прибрати дзеркало зі спальні не можна, повісьте його так, щоб у ньому не відображалися сплячі люди або закрийте його ширмою або тканиною. В іншому випадку є ризик виникнення подружньої невірності.
5
Все ваші дзеркала повинні бути в рамах, щоб їх енергія завжди була позитивною і прямувала в потрібне місце, а не розвіювався. Слідкуйте за тим, щоб дзеркала залишалися чистими, це також сприяє збереженню позитивної енергії. Ніколи не вішайте відбивну поверхню навпроти вікон або вхідних дверей, інакше добробут із вами не залишиться, а повернеться назад у зовнішній світ.
6
Зверніть увагу на раптово тріснуте дзеркало - воно відвело від вас біду. Таке дзеркало містить тільки негативну енергію, постарайтеся його пошвидше викинути. Не користуйтеся дзеркальною плиткою, вона дробить відображення і може розбити ваше життя. Чи не дивитесь у осколки, тим самим ви притягатимете до себе невдачі.