Як поводитися нареченому на весіллі.

Щоб весілля пройшло вдало, недостатньо ретельно підготувати і опрацювати програму і підібрати гарне оформлення залу. Нареченому слід врахувати, що багато чого буде залежати і від його поведінки. Щоб не накликати на себе гнів нареченої і не викликати своїми вчинками негативну реакцію гостей, винуватцеві торжества потрібно стежити за своєю поведінкою.
Інструкція
1
Не спізнюйтеся. В день весілля вам, швидше за все, доведеться відвідати безліч місць. Потрібно забрати весільний торт і букети, заїхати за нареченою, вчасно з'явитися в ЗАГС і на банкет, якщо замовлена студійна фотосесія, то встигнути і на неї. Плануйте день так, щоб у вас залишалося достатньо часу на поїздки. В іншому випадку ви будете нервувати самі, доведете до сліз наречену і викличете невдоволення гостей.
2
Якщо ви з нареченою вирішили провести викуп, постарайтеся зберігати спокій до кінця цього ритуалу. Подружки і родички нареченої, можливо, будуть знущатися над вами і навіть придумувати принизливі завдання, але раз ви самі на це погодилися, постарайтеся гідно витримати все. Якщо ж ви не маєте наміру терпіти знущання, заздалегідь домовтеся з гостями і нареченою, що викупу не буде.
3
Під час церемонії в РАГСі дотримуйтесь вказівок співробітників. Не турбуйтеся, вам все пояснять і покажуть, так що ви не заплутаєтеся і зробите все правильно. До речі, не забувайте, що саме наречений зобов'язаний віддати працівникам РАГСу документи для реєстрації шлюбу, притому зробити це потрібно заздалегідь.
4
Протягом усього торжества, як в РАГСі, так і на банкеті наречений повинен звертатися з нареченою дуже дбайливо. І справа не тільки в тому, що дівчина дуже хвилюється і, можливо, навіть боїться. Просто на частку наречені нерідко випадають найважчі випробування: саме їй оберемками вручають величезні букети, ризикуючи пом'яти або забруднити сукню; її туфельку, як і її саму, намагаються вкрасти п'яні гості, притому іноді використовують для цього грубу силу. А якщо згадати, що наречена до кінця весілля повинна зберегти своє розкішне плаття і зачіску бездоганними, стає зрозуміло, що вона потребує особливої уваги і захисту.
5
Ведіть себе гідно. Ні в якому разі не напивайтеся - ви встигнете зробити це пізніше, коли весілля закінчиться. Не лізьте в бійку, якщо хтось із гостей, працівників РАГСу чи ресторану образив вас або вашу наречену. Нареченому варто заздалегідь домовитися зі своїми друзями, щоб вони допомагали вирішувати подібні питання і самі втихомирювали п'яних.