Як взяти кредит в Києві в банку.

Якщо ви не хочете довго збирати гроші для здійснення якої-небудь покупки, ви можете взяти кредит в одній з фінансових установ. Для людей, що живуть у великих містах, наприклад, в Києві, існує великий вибір банків, що надають фінансування приватним особам.
Вам знадобиться
  • - паспорт громадянина України;
  • - довідка про доходи;
  • - копія трудової книжки.
Інструкція
1
Оберіть кредит ву програму, найбільш цікаву для вас. Для цього ви можете скористатися інформацією на сайтах різних банків або інформаційних порталів, наприклад, http://www.bankstore.com.ua/products/credits/consumer/70/. Там міститься інформація про різні банках, існуючих на території Києва. В українській столиці працюють безліч банків, як міжнародних, наприклад, «ОТП Банк», так і місцевих, зареєстровані в конкретному місті, наприклад, банк «Київ».
2
При виборі кредит а орієнтуйтеся на ефективну процентну ставку - цей показник відображає не тільки щомісячний відсоток по кредит у, але й додаткові платежі, наприклад, комісію за ведення позичкового рахунку. Також ви можете вибрати різні параметри кредит а, наприклад, його термін і валюту. В Києві можна отримати фінансування не тільки в гривнях, а й доларах, євро і навіть швейцарських франках.
3
Підготуйте документи для отримання кредит а. Крім паспорта громадянина України, вам в більшості випадків потрібно буде надати довідку про доходи та копію трудової книжки. Довідка повинна показувати вашу зарплату мінімум за три, але бажано за шість останніх місяців. Трудову книжку слід копіювати і завіряти цілком. Якщо ви хочете брати кредит під заставу майна, вам потрібно буде довести володіння ним за допомогою документів, які підтверджують ваше право власності.
4
Прийдіть в один з обраних вами банків Києва. На місці заповніть анкету для отримання кредит а чи усно дайте відповідь на питання, що задаються співробітником. Вам потрібно буде надати інформацію про місце проживання, досвіді і місце роботи, рівні доходів. На підставі цих даних вашу заяву буде проаналізовано фахівцями банку.
5
Дочекайтеся рішення банку за вашою заявкою. Для споживчих кредит ов на невеликі суми це зазвичай займає на більш дні, для іпотечного фінансування терміни можуть бути розширені до робочого тижня. При схваленні вашої анкети прийдіть в банк ще раз і підпишіть договір на надання послуг з кредит Ован. Гроші вам будуть видані готівкою в касі або переведені на вказаний вами рахунок.
Якщо ви вирішили оформити кредит у Києві, то перед тим як звертатися в банк, рекомендується з усіх боків проаналізувати дану ситуацію. Важливим у цьому випадку є не тільки ваш заробіток, а й поточні зобов'язання. Позика не повинен стати для вас обтяжливим.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - ідентифікаційний код.
Інструкція
1
Оцініть потреба в кредит коштах. Для цього необхідно скласти таблицю ваших доходів і витрат. Визначте оптимальну суму, яка може покрити виниклі зобов'язання. Пам'ятайте, що в посткризовий час банки збільшили процентні ставки тому чим менше сума кредит а, тим менше ви в результаті переплатите. На підставі даних роздумів визначте вид кредит ованія.
2
Складіть список банків, які задовольняють вашим вимогам. Для цього можете скористатися ресурсом www.bankstore.com.ua. Перейдіть у розділ «Підібрати кредит » і виберіть спосіб отримання. В результаті ви отримаєте перелік назв кредит них програм і посилання на сайти банків. Тут же ви можете порівняти умови позик, почитати відгуки і подивитися рейтинги.
3
Перейдіть на сайт банку Києва та дізнайтеся список документів, які необхідні для отримання кредит а. Якщо ви берете невелику суму, то багато кредит ні організації вимагають для оформлення паспорт та ідентифікаційний код, дані яких можна вказати безпосередньо на сайті та надіслати онлайн-заявку. Наприклад, в «Альфа-банку» співробітники кредит ного відділу з вами зв'яжуться протягом півгодини після подачі онлайн-заяви, повідомлять додаткову інформацію і призначать час, коли необхідно підійти в банк з документами.
4
Зберіть пакет документів. Навіть якщо в умовах кредит ованія написано, що довідка про доходи не потрібна, то краще все одно її отримати. Даний документ не тільки збільшить шанс отримання кредит а, але і дозволить в деяких випадках зменшити процентну ставку або збільшити суму позики.
5
Купуйте товари в кредит безпосередньо на торговій точці. У цьому випадку оформлення позики відбувається в кредит ном відділі торговельній мережі Києва. При цьому вам достатньо мати при собі паспорт та ідентифікаційний код, а процентна ставка в більшості випадку по такому кредит у дорівнюватиме нулю.