Як до музики додати картинку.

Процес створення деяких відеокліпів ґрунтується на об'єднанні зображень і звукових треків в єдине ціле. Для виконання цього завдання прийнято використовувати певне програмне забезпечення.
Вам знадобиться
  • Adobe Premier.
Інструкція
1
Використовуйте якісну програму, наприклад Adobe Premier, якщо ви плануєте створити кліп з високим дозволом картинки. Встановіть вказаний додаток, слідуючи пошаговому меню.
2
Запустіть Adobe Premier і відкрийте меню «Файл». Перейдіть до пункту «Новий проект» для початку роботи з елементами майбутнього кліпу. Натисніть клавіші Ctrl і O. Після відкриття провідника Windows виберіть музичні треки, які будуть брати участь у створенні кліпу.
3
Аналогічним способом додайте до нового проекту необхідні зображення. Перейдіть в меню «Вид» та активуйте функцію "Показувати смугу розкадровки». Дочекайтеся появи нової панелі в нижній частині робочого вікна.
4
Перемістіть в неї музичний трек, додавши його до поля «Аудіо». По черзі перенесіть зображення, розміщуючи їх в поле «Відео». Змініть послідовність кадрів, якщо в цьому є необхідність.
5
Обріжте звукову доріжку, якщо ви використовуєте занадто мало картинок. Ви також можете змінити час відображення кожного конкретного слайда. Це дозволить вирівняти тривалість звуку і відео.
6
Для підвищення якості майбутнього кліпу додайте підходящі ефекти до зображень. Ви можете підкоригувати сам кадр або застосувати візуальні доповнення, які будуть проявлятися при зміні слайдів.
7
Відкрийте меню «Файл» і перейдіть до пункту «Зберегти відео». Дочекайтеся запуску нового діалогового меню. Самостійно задайте підходящі параметри майбутнього кліпу. Виберіть пріоритетне співвідношення сторін і вкажіть показник дозволу кадрів.
8
Натисніть кнопку «Зберегти». Виберіть каталог для розміщення майбутнього кліпу. Зачекайте, поки програма Adobe Premier виконає об'єднання зображень і звукової доріжки. Запустіть отриманий кліп. Якщо він займає надто багато місця на жорсткому диску, змініть його параметри, використовуючи доступний відеоконвертер.