Як в Excel порахувати час. Як порахувати час в екселя.

В додатку Microsoft Office Excel можна робити обчислення з даними у форматі годин, хвилин і секунд. Якщо вам необхідно порахувати час , використовуйте підходящі для цього формули.
Інструкція
1
Якщо ви вперше зіткнулися із завданням за розрахунком часу, намагайтеся не вдаватися відразу до складних функцій. Більшість обчислень можна оформити простими математичними формулами: складанням і відніманням. І обов'язково задайте осередкам правильний формат.
2
Для цього виділіть діапазон комірок, в які будуть вводитися дані, і клацніть по виділенню правою кнопкою миші або ж відкрийте вкладку «Головна» і натисніть в блоці інструментів «Осередки» кнопку «Формат». І в першому, і в другому випадку виберіть в контекстному меню пункт «Формат ячеек».
3
Відкриється нове діалогове вікно, переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Число». У списку, розташованому в лівій частині вікна, виділіть лівою кнопкою миші пункт «Время». У правій частині вікна вкажіть, в якому вигляді має бути представлено час . Натисніть на кнопку ОК, щоб підтвердити свій вибір.
4
Введіть дані в комірки в форматі ХХ: ХХ (або ХХ: ХХ: ХХ). Щоб вирахувати проміжок часу між першим і другим значенням, встановіть курсор в комірку, де з'явиться підсумкове значення. В рядку формул поставте знак рівності, клікніть на комірці з останнім значенням лівої кнопкою миші, введіть знак «мінус», потім клацніть на комірці з першим значенням. Натисніть клавішу Enter.
5
Наприклад: проміжок часу, що пройшов з 11:10:15 до 12:30:00 становить 1 годину, 19 хвилин і 45 секунд. Підсумкове значення в комірці С2 обчислюється за формулою: = B2-A2. Якщо вам необхідно порахувати проміжок часу в декількох рядках (А3 і В3, А4 і В4 і так далі), просто перетягніть маркер автозаповнення від комірки С2 до кінця стовпця вашої таблиці (С3, С4).
6
Якщо вам необхідно порахувати, скільки в загальній складності годин, хвилин і секунд знадобилося на що-небудь, просто складіть дані, отримані описаним вище шляхом, використовуючи функцію СУММ. Поставте курсор в комірку з підсумковим значенням, натисніть на кнопку fx, у вікні виділіть лівою кнопкою миші функцію СУММ і відзначте діапазон комірок, які будуть брати участь в обчисленні. Натисніть клавішу Enter. Формула для підрахунку виглядатиме так: = СУММ (C2: C4).