Як в Excel вивести формули. excel замість значень виводить формули.

Побачити формулу, вміщену в комірку електронної таблиці Microsoft Office Excel можна, якщо включити режим редагування. Відображається вона і в рядку формул відкритого листа. Однак іноді буває потрібно подивитися алгоритм обчислення значень не в окремій клітинці, а у всіх клітинах таблиці. В Excel передбачена можливість заміни відображення значень в рядках і колонках обчислювати їх формулами.
Вам знадобиться
  • Табличний редактор Microsoft Office Excel 2007 або 2010.
Інструкція
1
Запустіть табличний редактор, завантажте в нього документ, формули якого вас цікавлять, і відкрийте в ньому потрібний лист.
2
Перейдіть на вкладку «Формули» в меню Microsoft Excel. Потрібна вам кнопка поміщена в групу команд «Залежності формул», але ніякого напису на ній не відображено, а по картинці впізнати призначення не так просто. Орієнтуйтеся на напис «Що впливають осередки» - потрібна піктограма поміщена правіше, а при наведенні на неї покажчика миші спливає підказка з заголовком «Показати формули » і коротким поясненням призначення. Клікніть по цій кнопці, і Excel замінить значення формулами в тих осередках, де ці формули є. При цьому буде змінено форматування всіх колонок - вони стануть значно ширше.
3
Щоб повернути таблицю до початкового вигляду, клацніть по цій же піктограмі повторно. Можна спробувати замість кнопки для включення і виключення режиму відображення формул використовувати комбінацію з службової клавіші Ctrl і клавіші з тильдой ~ (в російській розкладці - літера Е). Довідкові матеріали Microsoft стверджують, що така комбінація повинна працювати, але це не завжди так.
4
Якщо вам потрібно не разове включення, а постійне відображення формул замість значень в поточному аркуші або в усьому документі, змініть відповідну установку в настройках табличного редактора. Для цього спочатку в головному меню програми виберіть пункт «Параметри» (Excel 2010) або клікніть по кнопці «Параметри Excel» (Excel 2007).
5
В колонці з перерахуванням розділів виберіть рядок «Додатково», а потім прокрутіть довгий список налаштувань до половини. Трохи нижче середини є секція з назвою «Показати параметри для наступного листа». Виберіть потрібний аркуш або весь документ в випадаючому списку поряд з цим написом, а потім поставте позначку в полі "Показувати формули , а не їх значення». Натисніть OK і формули відобразяться в клітинках електронної таблиці.