Як у пошті налаштувати підпис.

Якщо ви часто відправляєте листи з підписом , набирати кожного разу «З повагою, Іван Іванович» або вводити назву і контактні дані свого підприємства досить утомливо. На будь-якому поштовому сервісі можна один раз ввести всі потрібні дані, які будуть автоматично відображатися в кожному листі.
Інструкція
1
Для того щоб налаштувати підпис в пошті на Яндексі, увійдіть в поштову скриньку під своїм логіном. Натисніть на рядок-посилання «Налаштування», вона розташована в правому верхньому куті відразу під адресою вашої електронної пошти. Сторінка оновиться.
2
З представлених на сторінці розділів виберіть «Інформація про відправника», клікнувши на кнопку або рядок-посилання. Сторінка знову оновиться. В поле «Підпис в кінці листа» введіть потрібні вам дані. В поле «Розташування підпису при відповіді» відзначте маркером потрібний вам пункт: «Відразу після відповіді» або «Внизу всього письма».
3
Застосуйте нові налаштування, натиснувши на кнопку «Зберегти зміни». Поверніться в папку «Листи», вибравши відповідну вкладку. Як перевірки можете направити тестовий лист на свою власну адресу електронної пошти.
4
Щоб налаштувати свій підпис на сервісі Mail, також увійдіть в свою поштову скриньку. Опустіться в самий низ сторінки і натисніть на кнопку "Налаштування". Сторінка оновиться. Виберіть з наявних розділів «Майстер листів».
5
На оновилася сторінці введіть інформацію в поле «Підпис» і встановіть маркер в поле «Додати підпис при відповіді і пересилці» або «Помістити підпис перед цитованим текстом». Завершивши оновлення параметрів, натисніть на кнопку «Зберегти», розташовану внизу сторінки.
6
На поштовому сервісі Yahoo увійдіть в свою поштову скриньку і натисніть на рядок-посилання «Параметри». З випадного меню виберіть пункт «Параметри пошти». Після оновлення сторінки в лівій частині стане доступно меню.
7
Виберіть розділ «Підпис», за допомогою списку, що випадає встановіть значення «Показувати текстову підпис». Стане доступно поле для введення даних. Впишіть потрібні вам відомості і натисніть на кнопку «Зберегти».
8
За аналогією з описаними способами можна оформити підпис практично на будь-якому поштовому сервісі. Назви розділів і команд можуть дещо відрізнятися один від одного, але ви легко зможете зорієнтуватися по їх смисловим значенням.