Як кинути худнути.

У прагненні схуднути немає нічого поганого, але воно повинно мати розумні рамки. Адже зустрічаються ситуації, коли бажання правильно харчуватися переростає в маніакальну зацикленість. Це явище називається орторексія. Але з нею можна і потрібно боротися.
Інструкція
1
Правильне харчування не може бути головною і єдиною метою у вашому житті. Це всього лише елементарні заходи, спрямовані на збереження фігури і здоров'я. Контролюйте себе. Їжа завжди залишається лише їжею. Вона не може бути вашої самоціллю.
2
Уважніше відноситеся до істинних потреб свого організму. Можливо, йому якраз і не вистачає якогось продукту, від якого ви відмовилися на користь правильного харчування або дієти. Для цього огляньте себе і спостерігайте за змінами у своїй зовнішності на предмет в'ялості і блідості шкіри, випадіння волосся, шарування нігтів і т.д. Або здайте розширений аналіз крові, який покаже, чи є в організмі нестача того чи іншого корисного речовини.
3
Щоб позбутися звички сидіти на дієтах, поступово розширюйте список раніше заборонених продуктів. Наприклад, якщо раніше з молочних продуктів ви дозволяли собі тільки нежирний кефір, то з часом замініть його на звичайний, почніть вживати сир, сири, йогурти і молоко.
4
Поцікавтеся думкою друзів і близьких, чи варто вам худнути далі. Бо часом у людини завищені вимоги до своєї зовнішності і він не в змозі об'єктивно оцінити себе, поглянути на себе з боку.
5
Відмовтеся від надмірного захоплення дієтами на користь фізичних вправ, що принесе вам справжнє задоволення і дозволить не переживати за свою фігуру. Це можуть бути звичайні прогулянки на свіжому повітрі, плавання, танці та інші види спорту. Можна відвідувати тренажерний зал або ходити на фітнес. А після фізичних навантажень у вас з'явиться непоганий апетит.
6
Якщо дієти вже стали для вас улюбленим хобі, знайдіть собі нове захоплююче заняття, яке буде займати весь ваш вільний час.
7
Щоб позбутися від занадто строгих лімітів в їжі, спочатку відмовтеся від обмежень у своєму житті. Не забороняйте собі нічого і не корите себе за прояв слабкості.