Що не пересолити борщ. Як врятувати пересолений борщ.

Смачний, наваристий борщ - вершина майстерності господині і бажане блюдо на сімейному столі. Проте і у досвідчених кухарів трапляються помилки - наприклад, пересоленное блюдо. Щоб не допустити такого промаху і не додати занадто багато солі в борщ , будьте уважні в процес його приготування, а в разі необхідності вмійте швидко і непомітно виправити прорахунок.
Інструкція
1
Уважно читайте етикетки продуктів, які ви плануєте додати в борщ . Консервовані помідори, томатна паста чи бульйонні кубики і концентрати найчастіше містять сіль. Якщо ви хочете покласти їх в суп, соліть його особливо обережно.
2
Чи не варите борщ колективно - з сім'єю або друзями. В суєті і метушні не виключено, що ваш суп посолять кілька разів. Якщо вам хочеться привернути до кулінарного дійства дітей або чоловіка, доручіть їм різати овочі і накривати на стіл. Процесом варіння супу повинен керувати одна людина.
3
Солите борщ , коли він буде майже готовий. На три літри готового супу знадобиться близько чайної ложки солі. Не додавайте її дрібкою і не трусіть над каструлею сільницею - так легко помилитися і висипати зайве. Технологи харчового виробництва рекомендують користуватися тільки мірної ложкою - цим радам варто слідувати і в побуті.
4
Якщо ви сумніваєтеся, чи достатньо спецій додано, не намагайтеся покласти додаткову порцію. Краще поставте на стіл сільничку. Борщ абсолютно не втратить смакових якостей, якщо кожен додасть сіль за смаком безпосередньо в тарілку.
5
Ви все-таки помилилися і борщ пересолений? Не турбуйтеся - його ще можна врятувати, причому без втрати смакових якостей. Чи не розбавляйте пересолений борщ водою - він втратить насиченість смаку. Відлийте половину супу в окрему каструлю, і долийте несолоний бульйон. Прокип'ятіть суміш. Для більшої насиченості і густоти в борщ можна додати порцію пасерувати овочів. Врятують ситуацію і нарізані помідори. Додайте їх в каструлю і доведіть борщ до кипіння.
6
Можна обійтися і без добавок. У готовий суп покладіть невелику цілу картоплину або жменю рису в полотняному мішечку. Прокип'ятіть борщ і залиште на деякий час. Вийміть з каструлі картоплю або рис, що ввібрали зайву сіль. До готового борщ у подайте свіжу сметану - вона зробить смак більш м'яким. Не додавайте майонез - цей соус містить сіль і оцет.