Як уникнути роздратування.

Чутлива і примхлива шкіра завдає чимало клопоту своєму володареві - адже не тільки погодні умови, але навіть звичайна зміна якогось засоби по догляду може обернутися почервоніння, печіння або алергією. Шкірі потрібен ретельний, але гранично делікатний, догляд. А вам як власникові саме такої шкіри варто запам'ятати основні правила і деякі хитрощі - і тоді неприємні сюрпризи не будуть вам на заваді.
Інструкція
1
Насамперед переглянете всі свої щоденні ритуали, яким ви піддаєте своє обличчя. Чим ви вмиваєтеся? Звичайно, одними вершками або молочком не обійтися - і хоча б раз в день шкірі потрібно більш грунтовне очищення. Такі засоби, правда, прекрасно підходять для зняття макіяжу, але вони явно мають бути нейтральними і не містити в собі ароматів. Не варто вмиватися навіть самий м'яким або дитячим милом - виберіть гель або пінку із заспокійливими екстрактами (ромашки, наприклад) і нульовим рівнем ph і вмивайтеся ними щоранку з прохолодною водою.
2
Чутливій шкірі також необхідно відлущування. Природно, звичайні скраби не завжди підходять - в них часто містяться такі елементи як саліцилова кислота, спирт, а також просто занадто грубі частинки. Ви легко можете зробити скраб власного приготування - наприклад, ніякої шкоди не буде від м'якої вівсяної крупи, трохи подрібненої в кавомолці і розведеної в теплому відварі ромашки. Крупу також можна змішувати і з вершками або нежирним сиром.
3
Крему для чутливої шкіри краще використовувати нейтральні або дитячі, вони підходять практично для будь-якого типу шкіри, містять в собі натуральні екстракти і виготовляються без ароматів або ароматизаторів. Якщо вибирати не поживний, а зволожуючий крем - то він легко може підійти і для змішаної, і для жирної шкіри.
4
Вмивайтеся настоями трав, наприклад, низки або ромашки. Робити можна це хоч кілька разів на день, ефект буде виключно позитивним. Ці трави мають пом'якшувальною, заспокійливим і знімають почервоніння діями, тобто всім тим, що потрібно чутливої і схильної до несподіваних раздражениям шкірі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ft9_8qzYttg