Як носити сумку через плече. Як носити чоловічий сумочку через плече.

Сумка, надіта через плече , звільняє руки і добре поєднується з сучасним одягом. Щоб відчувати себе зручно, правильно підберіть моделі і відрегулюйте довжину ременя. Ви можете невимушено накинути сумочку на плече , зручно зафіксувати її під рукою або перехрестити ремінь через груди. Спосіб носіння залежить від ваших уподобань, костюма і ситуації.
Інструкція
1
Вибираючи сумку для носіння через плече , віддайте перевагу моделям з помірно широким ременем, забезпеченим регулятором довжини. Приміряйте сумку - вона не повинна зісковзувати. Жорсткі моделі з блискавкою або замком-клапаном можна розстібати, не знімаючи з плеча. А ось м'які сумки-мішки, забезпечені зав'язками на кулісці, відкрити на вазі не вийде. Подумайте, чи буде вам зручно щодня користуватися таким аксесуаром.
2
Покладіть в сумку косметичку, портмоне, книгу, телефон, нетбук - словом все, що ви щодня носите з собою. Знову повісьте її на плече . Оцініть зручність і вага моделі. Якщо ваш щоденний багаж значний, купуйте сумки з нейлону або тонкої шкіри з щільною дублюючої підкладкою. Аксесуар з товстої натуральної наппи досить важкий, а в сумі з наповненням стає і зовсім непідйомним. Збільшують вагу сумки і всілякі декоративні деталі - накладні кишені, пряжки, брелоки та інша фурнітура.
3
Сумку-планшет можна носити по діагоналі, перехрестивши ремінь через груди. Нею буде зручно користуватися, крім того, ви надійно захистите своє майно від злодіїв. Чи не набивайте планшет речами, від цього страждає ваш силует. Підберіть сумку, поєднується за кольором з одягом або іншими аксесуарами.
4
Для вечора підійдуть елегантні маленькі сумочки на тонкому ремінці або ланцюжку. Зазвичай такі моделі вміщають лише мініатюрний телефон, пудреницю і кредитну картку. Якщо кошти не дозволяють придбати брендову річ, купіть забавну і недорогу штучку оригінального дизайну. Чим незвичніше сумочка, тим простіше має бути одяг. Наприклад, модні аксесуари у формі помідора, троянди або черепашки красиво виглядають на тлі простого однотонного сукні-футляра.
5
Якщо у вас є місткий баул з двома помірно довгими жорсткими ручками, спробуйте носити його через плече . Сумка фіксується під рукою, подвійні ручки щільно сидять на плечі. Такі моделі підходять до ансамблям в повсякденному стилі, в них зручно носити покупки.
6
Не обійтися без наплечной сумки і на відпочинку. На пляж беріть зручні полотняні моделі з принтами або м'які тканинні і в'язані торбинки. Оригінальну наплечную сумку можна змайструвати і з великого бавовняного хустки. Зв'яжіть його за кути, в утворену порожнину складіть речі і надіньте аксесуар на плече .