Як отримати візу в Іспанію.

В Іспанію їдуть за сонцем, теплом, морем, вином, розвагами та обширною культурною програмою. Барселона, Мадрид, Канари, Ібіца, Майорка, Тенеріфе ... Для того, щоб потрапити в Іспанію , громадянам Росії потрібна віза.
Інструкція
1
Отримати візу можна у візовому центрі Іспанії в Москві. Також є представництва в інших містах (ви можете дізнатися про них на офіційному сайті Посольства Испани) .Для того, щоб отримати візу, потрібно дізнатися про список необхідних документів - найчастіше кожна країна вимагає один і той же список , але можуть бути незначні нюанси, про які краще знати заранее.Ітак, для отримання іспанської візи вам знадобляться:
2
Заповнена анкета і 2 кольорові фотографіі.Заполніть анкету можна, скачавши анкету з перекладом на російську мову на сайті Посольства.Вопроси в анкеті труднощів не представляють, її можна легко заполніть.Фотографіі можна зробити в будь-якому фотоательє - головне, щоб вони відповідали вимогам. На фотографії повинно бути добре видно особа, яка повинна займати більше 70% фотографії.
3
Закордонний паспорт (термін дії повинен бути не менше 3 місяців після закінчення терміну дії запитуваної візи) і старі загранпаспорта.Старий закордонний паспорт (якщо він є) буде потрібно для того, щоб підтвердити інформацію про раніше видані візах.
4
Медична страховка з покриттям не менше € 30 000, дійсна у всіх країнах Шенгену на весь період перебування в ніх.Медіцінская страховка - це дуже важливий документ, і зробити її просто необхідно. По-перше, ви будете спокійні (якщо під час поїздки щось трапиться, вам нададуть необхідну допомогу безкоштовно), по-друге - це гарантія того, що ви будете в змозі самі про себе подбати, а країні не доведеться платити гроші за дороге леченіе.Получіть страховку можна практично в будь-якій страховій компанії. Краще, звичайно, якщо вона буде досить відома - менше шансів "нарватися" на фірму-одноденку.
5
Бронь авіаквитків туди і назад або підтвердження іншого способу поездкі.Для того, щоб видати вам візу, Посольство повинно переконатися в тому, що ви приїдете в країну і поїдете з неї в покладений термін. Для цього потрібно надати в Посольство копії авіа- або інших квитків.
6
Довідка, що підтверджує місце роботи і довідка про зарплату з цього місця работи.Справка про роботу та зарплату - це не примха, а необходімость.В Посольстві повинні бути впевнені, що на батьківщині вас тримає хороша робота, яка дозволяє мати кошти , достатні для проживання в Іспанії.
7
Крім того, у вас повинні бути гроші на банківському рахунку на випадок непередбачених ситуацій. Також виписка з рахунку допоможе довести, що ви розпорядженні необхідну суму на поїздку і не будете нелегально працювати в стране.Также для підтвердження платоспроможності підійдуть тревел-чеки та довідки про обмін валюти.Обратіте увагу: Посольство Іспанії має бути впевнене в тому, що гроші ви міняєте саме для поїздки в країну. Тому робити це потрібно не раніше, ніж за три місяці до початку поїздки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lDCJVAuQ3jA
Корисна порада
Посольство Королівства Іспанії в Москві: 121069, Москва, вул. Б. Нікітській, 50/8. Тел: 202-26-57, 202-21-80, 202-21-61, 916-54-00, 916-54-34 Факс: 291-91-71 Факс Відділу культури: 787-72-55 e-mail : embespru@mail.mae.es
Претендувати на іспанське громадянство , може будь-який іноземний громадянин, який прожив легально в країні певний період часу. В окремих випадках, обов'язковий термін проживання, може бути суттєво скорочено, а від громадянства іншої держави, відмовлятися не буде потрібно.
Інструкція
1
Вивчіть іспанське законодавство перед подачею документів на оформлення громадянства. Якщо ви прямий нащадок іспанських громадян, або ви народилися на території Іспанії і про ваших батьків нічого не відомо, якщо ви дитина іноземців, національність яких невідома або якщо ви усиновлені громадянами Іспанії, то ви можете автоматично отримати іспанське громадянство . Для цього напишіть заяву відповідного зразка і подайте його в Міністерство юстиції разом з документами, підтверджуючими ваше право отримати громадянство Іспанії.
2
Візьміть наступні довідки, якщо ви отримуєте іспанське громадянство на підставі 10 років перебування на території цієї країни: довідку про легальність вашого перебування в Іспанії, довідку про відсутність судимості, довідку про відмову від попереднього громадянства і довідку з муніципалітету про наявність реєстрації. Остання довідка підтверджує ваше проживання у власному або орендованому житлі. Подайте прохання на отримання громадянства з усіма перерахованими вище документами та сертифікатом про народження, довідкою із зазначенням колишньої національності і випискою про військове статусі до Міністерства юстиції Іспанії. Якщо ваше прохання задоволено, заприсягнуся на вірність королю Іспанії.
3
Подайте прохання про отримання іспанського громадянства після 1 року легального перебування в країні, якщо ваш чоловік громадянин Іспанії, якщо ви «дитина війни» (нащадок іспанців, що знаходяться за межами Іспанії з часів II Світової війни) або якщо ви є громадянином однієї з країн Латинської Америки, Філіппінських островів, Андорри, Екваторіальної Гвінеї або Португалії. Ви можете не відмовлятися від свого колишнього громадянства, громадяни вищеперелічених категорій мають право отримати іспанське громадянство як друге.