Як відредагувати завантажувач.

Збої операційної системи Windows можуть привести до неполадок, що виникають під час її завантаження. Виправлення подібних помилок досягається шляхом зміни конфігурації файлу boot.ini.
Вам знадобиться
  • Завантажувальний диск Windows.
Інструкція
1
Після запуску операційної системи відкрийте меню «Пуск», натиснувши потрібну клавішу. В Windows XP виберіть пункт "Виконати". Дочекайтеся запуску нового вікна і заповніть доступне поле, ввівши в нього команду msconfig. При роботі з системами Windows Seven і Vista одразу введіть це поєднання букв в поле пошуку.
2
Натисніть клавішу Enter. Почекайте деякий час, поки відкриється вікно з заголовком «Конфігурація системи». Відкрийте вкладку «Автозавантаження» і вимкніть непотрібні програми. Для цього зніміть галочки з відповідних пунктів.
3
Виберіть вкладку «Служби». Аналогічним чином відключіть автоматичний запуск непотрібних служб операційної системи. Натисніть кнопку «Застосувати». Перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо описані дії не привели до бажаного результату, знову відкрийте меню «Конфігурація системи». Перейдіть у вкладку «Загальні» і активуйте пункт «Використовувати оригінальну конфігурацію завантаження». Знову перезавантажте комп'ютер.
5
При роботі з операційною системою Windows XP ви також можете вручну виправити конфігурацію файлу Boot.ini. Для цього відкрийте властивості пункту «Мій комп'ютер». Перейдіть до вкладці «Додатково». Знайдіть і натисніть кнопку «Параметри», розташовану в розділі «Завантаження і відновлення».
6
Натисніть кнопку «Правка». Після відкриття нового меню виправте конфігурацію файлу Boot.ini. Якщо ви не можете самостійно виконати цю процедуру, скористайтеся автоматичною системою виправлення завантажувальних файлів.
7
Вставте завантажувальний диск Windows 7 в привід і завантажити комп'ютер. Після входу в меню установки ОС виберіть пункт «Параметри відновлення». Клікніть по посиланню «Відновлення запуску». Виберіть операційну систему та запустіть цю утиліту. Перевірте стабільність роботи ОС після перезавантаження комп'ютера.