Як позбутися сонливості. невроз Як позбудеться сонливості.

Стан сонливості відчуває кожен. Сонливість заважає вдома, на роботі, відпочинку. Виникає постійне бажання подрімати, що може бути небезпечно в багатьох ситуаціях. Наприклад, за кермом. Сонливість стає причиною втрати радості життя. Заплановані справи залишаються не зробив.
Вам знадобиться
  • чай, кава, вода, лимон, музика, фізичні вправи
Інструкція
1
Вдихайте аромат лимона. Додавайте його в різні страви. Його запах допоможе підбадьоритися і позбутися від сонливості . Науково доведено, що лимон підвищує працездатність людини в кілька разів. Особливо лимон корисний для людей, які багато часу проводять за комп'ютером.
2
З ранку випивайте чашку кави або міцного свежезаваренного чаю. Як правило, цього достатньо, щоб сон остаточно пройшов, а ви відчули життєву енергію.
3
Випийте дві склянки чистої води. Оскільки, більшість організму людини складається з води, клітини необхідно постійно живити. Так, вони зможуть виробляти енергію, а значить дарувати вам бадьорість.
4
Приділіть наскільки хвилин фізичним вправам. Легка ранкова зарядка розігріє м'язи. Ви відчуєте посилену циркуляцію крові в судинах, а значить прилив бадьорості і відмінного настрою.
5
Розкрийте штори відразу після пробудження. Сонячні промені проникнуть в кімнату і остаточно розбудять вас.
6
Послухайте музику, яка викликає приємні враження. Посувайтеся під неї. Гарний настрій і рух зроблять свою справу.
7
Дозвольте собі вставати на півгодини пізніше. Можливо, ваші біоритми не збігаються з розпорядком дня. Додаткові тридцять хвилин сну дозволять відчути себе краще. Крім того, можна раніше лягати спати ввечері.
8
Беріть приклад з японців. Протягом дня влаштовуйте перерви на сон. Досить п'ятнадцять хвилин сну, щоб знову відчути бадьорість і свіжість. Безумовно, на робочому місці подрімати навряд чи вдасться, а в транспорті по дорозі на роботу, цілком можливо.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GQnbP3t8QEs
Зверніть увагу
Ця стаття присвячена поширеною проблемі всього людства - сонливості, а також тут будуть приведені кілька рекомендацій, які допоможуть позбутися сонливості. Деякі люди переносять стан сонливості легко, а іншим це заважає на роботі і в повсякденному житті. Варто відзначити, що людина може відчувати сонливість, навіть не помічаючи цього.
Корисна порада
Проспали свою зупинку? Клює носом на роботі і за кермом? Ось декілька простих порад, які допоможуть вам позбавитися від сонливості і надмірної стомлюваності. Наприклад, нарколепсія - коли людина може заснути в абсолютно будь-який момент, навіть знаходячись на піку активності. Або так звана сонна задуха - зупинка дихання під час сну, для людини часто непомітна, але вона сильно псує якість її відпочинку.