Як надрукувати без полів. друк без полів на лазерному принтері.

До документів, створюваним на комп'ютері, можуть пред'являтися різні вимоги. Іноді буває необхідно надрукувати сторінку без полів . Щоб зробити це, необхідно задати документу відповідні параметри.
Інструкція
1
Так, в додатку Microsoft Office Word можна налаштувати ширину полів декількома способами. Запустіть програму і відкрийте вкладку «Розмітка сторінки». Знайдіть блок інструментів «Параметри сторінки». Натисніть в ньому на кнопку-мініатюру «Поля». З контекстного меню виберіть останній пункт - «Настроювані поля».
2
Відкриється нове діалогове вікно. Переконайтеся, що ви перебуваєте на вкладці «Поля». У однойменній групі встановіть нульове значення для верхнього, нижнього, лівого і правого поля. Якщо задані параметри для палітурки, також змініть їх.
3
Отримавши оповіщення про те, що частина тексту при таких настройках може знаходитися поза області друку, виберіть один з влаштовують вас варіантів: або все одно застосуєте настройки з нульовим значення полів , або натисніть на кнопку "Виправити". При натисканні на кнопку «Виправити» в документі буде встановлений мінімальний розмір полів . В середньому - 0,35-0,4 сантиметра. Поява подібного оповіщення пов'язано з тим, що ваш принтер, можливо, не підтримує друк з нульовими настройками полів .
4
Приблизно за цим же принципом можна налаштувати розмір полів в режимі попереднього перегляду документа. Натисніть на кнопку Office і виберіть в меню «Друк» пункт «Попередній перегляд». Коли вікно програми змінить свій вигляд, натисніть на кнопку-мініатюру «Поля».
5
Також доступ до вікна, в якому можна налаштувати розмір полів , можна відкрити іншим способом: перебуваючи на вкладці «Розмітка сторінки», клацніть по кнопці у вигляді стрілки в блоці «Параметри сторінки». Відкриється нове діалогове вікно, перейдіть в ньому на вкладку «Поля» і у відповідній групі задайте потрібні вам значення.
6
В графічних редакторах задати розмір полів (або їх відсутність) ви можете при переході у вікно друку. В меню «Файл» виберіть пункт «Друк» (File - Print) і за допомогою миші позиціонує зображення на аркуші таким чином, який вам підходить. Після цього натисніть кнопку «Друк» (Print).