Як краще зробити косметичний ремонт в квартирі. парафінова аплікація на лобок.

Косметичний ремонт є одним із способів освіжити приміщення, додати йому новий стильний вигляд без великих матеріальних і часових витрат. Якщо руки достатньо умілі, то даний тип облагородження свого житла можна виконати самому, без залучення ремонт них організацій.
Вам знадобиться
  • - матеріали;
  • - робочі;
  • - час;
  • - гроші.
Інструкція
1
Необхідно визначитися, чи будете ви виконувати ремонт самі або наймете кваліфірованних робітників. Все залежить від суми, яку ви плануєте витратити. У разі обмеженої фінансової ситуації можна значно заощадити, повністю або частково виконуючи роботи самостійно. Якщо ж ви вирішите доручити цю справу професіоналам, то доведеться провести невелике дослідження ринку. Знайти хорошу бригаду не так просто! Орієнтуйтеся на рекомендації знайомих, відгуки на професійних форумах. Напишіть список робіт, які треба буде виконати і узгодьте з декількома претендентами. Порівняйте запропоновані ними варіанти і вартість робіт.
2
Складіть кошторис ремонт а. Виміряйте приміщення, в яких він планується, розрахуйте площі стін, підлоги, стелі, т.к. саме по квадратним метрам розраховується витрата матеріалу або вартість робіт. Постарайтеся внести туди максимально можливу кількість матеріалів, нічого не загубивши. Не забудьте про витрати на вивезення будівельного сміття і т.д.
3
Продумайте майбутній дизайн приміщення і закупите необхідні матеріали. Перед покупкою не полінуйтеся порівняти ціни в різних магазинах, т.к. ціна може істотно відрізнятися. Не купуйте занадто багато, запас повинен бути зовсім невеликим, інакше значна сума може бути витрачена даремно. Також спробуйте домовитися з продавцями про повернення невикористаних будівельних матеріалів у разі, якщо вони залишаться після ремонт а.
4
Очистіть приміщення від меблів і підготуйте його до ремонт у: отклейті старі шпалери, зніміть підлогове покриття і плінтус, карниз. Якщо шпалери не відходять від стін, збризніть їх водою і почекайте якийсь время.Затем акуратно піддягайте шпателем і знімайте цілими смугами.
5
Обробіть очищені стіни ґрунтовкою з протигрибковим компонентом. Після вбирання отштукатурьте їх будівельної сумішшю, дочекайтеся повного висихання. Потім пройдіться фінішної шпаклівкою і зашкурьте. Стіни готові до фарбування або поклейки шпалер. Очистіть шкуркою вікна від старої фарби і потім пофарбуйте їх свіжою, надавши їм свіжий і акуратний вигляд. Наклейте шпалери або пофарбуйте стіни.
6
Якщо на стелі у вас проходить стик плит, самому виправити це буде нелегко, т.к. стельові роботи є одними з найважчих в ремонт е. Рекомендується скористатися натяжними стелями, які можна вибрати різними за кольором і фактурою. Плюсом цього способу є чистота і швидкість, їх вам встановлять протягом 1 дня. Установники стель повісять вам і люстри.
7
Постеліть вбрання підлогове покриття. Найбільш часто при косметичному ремонт е використовується ламінат. Постеліть підкладку і зверху укладіть ламінат обраного кольору. Закріпіть плінтус по периметру кімнати.
8
Повісьте карниз і штори. Внесіть меблі і розставте її на ваш смак. Наповніть приміщення цікавими деталями і насолоджуйтеся життям в новому інтер'єрі.