Як вести оптову торгівлю.

Оптова торгівля - це такий вид угоди, коли товар, за який сплачено кошти, передається не кінцевому споживачеві. Він призначений для подальшого перепродажу. Як правило, об'єктом купівлі-продажу виступають цілі партії товару - великі чи дрібні.
Інструкція
1
Подумайте, яким видом оптової торгівлі ви хочете зайнятися. Зберіть якомога більше інформації, для цього проведіть маркетинговий аналіз, виявите попит споживачів.
2
Визначтеся, на яку цільову аудиторію ви можете розраховувати. Тобто, які категорії споживачів можуть скористатися запропонованими вами товарами. Це залежить від цілого ряду чинників: насиченості ринку, рівня ваших цін, сервісу, зручності для клієнтів (місце розташування вашого офісу, магазину, складу). Постарайтеся привернути увагу найбільш вигідних клієнтів (дрібнооптових торговців, власників магазинів). Прикладіть всі зусилля, щоб встановити з ними добрі стосунки, зацікавити у співпраці з вами. Проведіть грамотну рекламну компанію.
3
Особливу увагу приділіть асортименту пропонованої продукції. Добре, коли номенклатура обширна, різноманітна, але з іншого боку широкий асортимент вимагає великих витрат, які не завжди швидко окупаються (якийсь товар може залежатися, наприклад). Тому основу номенклатури повинні складати найбільш ходові та вигідні товари.
4
Ретельно вибирайте постачальників товарів. Не женіться за дешевизною, оскільки у ряді випадків вона є наслідком низької якості.
5
Рівень цін на ваші товари не повинен бути вище середньоринкового, так як це відлякає основну масу клієнтури. Навпаки, у міру можливостей намагайтеся, щоб вони були дешевші, ніж у конкурентів. Нехай навіть різниця буде чисто символічною, адже це добре приваблює клієнтів з точки зору психології.
6
Підберіть кваліфікований персонал. Пам'ятайте, що прибутковість вашого бізнесу багато в чому буде залежати від того, наскільки ввічливо розмовляють службовці з клієнтами, наскільки впевнено і толково відповідають на їхні запитання. Також для клієнтів дуже важливо, наскільки швидко їх обслужать (оформлять всі документи, завантажать машину). Тому постарайтеся, щоб офіс та склад розташовувалися близько один до одного в зручному місці.
7
Обов'язково продумайте систему мотивування. Постійним і найбільш вигідним клієнтам слід надавати знижки на відпускні ціни або відстрочку платежу. Ваше завдання: домогтися, щоб вони були задоволені співпрацею і не шукали іншого постачальника.