Як оновити програмне забезпечення телевізора Philips. оновлення по телевізорів.

Оновлення програмного забезпечення телевізора дозволяє поліпшити якість роботи пристрою і виправити деякі помилки. Більшість сучасних моделей телевізорів мають вбудовану систему установки нової прошивки.
Вам знадобиться
  • - USB-накопичувач;
  • - файли прошивки.
Інструкція
1
При роботі з телевізорами фірми Philips важливо правильно вибрати відповідну версію програмного забезпечення. Відвідайте офіційний сайт цієї компанії. Введіть в рядок пошуку найменування потрібної моделі пристрою.
2
Виберіть вкладку «Програмне забезпечення». Завантажте запропоновану версію мікропрограми, підходящу для даної моделі телевізора.
3
Розпакуйте файли з завантаженого архіву. Підготуйте USB-накопичувач для роботи з телевізором. Відформатуйте пристрій в файлову систему FAT32 або FAT16. Перейдіть до вмісту папки, в яку був розпакований скачаний архів.
4
Скопіюйте файл upgrade.pkg в кореневої каталог USB-накопичувача. Обов'язково переконайтеся в тому, що використовуваний телевізор підтримує роботу з даною флешкою або зовнішнім жорстким диском.
5
Вимкніть телевізор. Підключіть USB-накопичувач до роз'єму з написом SERV. Це дуже важливий етап, тому що функція оновлення прошивки через інші USB-канали може не підтримуватися.
6
Увімкніть телевізор. Почекайте деякий час, поки буде виконано сканування USB-накопичувача. Після визначення файлів мікропрограми пристрій в автоматичному режимі перейде в режим оновлення прошивки.
7
Після запуску нового меню натисніть кнопку Yes і дочекайтеся зміни програмного забезпечення. На час здійснення цього процесу рекомендують підключати телевізор до джерела безперебійного живлення. Це дозволить запобігти псуванню пристрою в результаті відключення електроенергії.
8
Якщо телевізор не зміг самостійно визначити наявність прошивки в накопичувачі, відкрийте меню налаштувань і перейдіть до пункту «Оновлення мікропрограми». Запустіть сканування флешки і виконайте дії, описані в попередньому кроці.