Що не набрякати під час вагітності. Як уникнути тромбів при вагітності.

Набряки при вагітності зустрічаються досить часто. Особливо небезпечна затримка рідини в тканинах у другій половині вагітності , тому важливо коригувати свій раціон харчування так, щоб зменшити набряки або попередити їх появу.
Інструкція
1
Для того щоб не набрякати при вагітності , контролюйте кількість вживаної і виділюваної рідини. Якщо виділяється набагато менше, то скоротіть кількість кухонної солі. Без цього обмеження зменшувати обсяг випивається рідини марно, оскільки саме сіль сприяє появі набряків.
2
Пам'ятайте про те, що до рідини відноситься не тільки вода або чай. Супи, соковиті фрукти і овочі також необхідно враховувати при розрахунку об'єму вживаної рідини. Якщо фрукти дуже соковиті, такі, як груші, виноград, кавуни, то їх масу можете додавати у чистому вигляді до того обсягу рідини, який був випитий за добу.
3
Замислюючись про те, як скоротити об'єми рідини, враховуйте, що чай або компот особливої цінності для організму жінки та дитини не мають, тоді як в м'якоті фруктів містяться необхідні вітаміни.
4
Намагайтеся скоротити вживання солі в чистому вигляді, так як її в надлишку вистачає в готових продуктах фабричного виробництва: сирах, ковбасах, хлібі. Якщо смак страв без солі зовсім не подобається, додавайте її вже в тарілку, а не при приготуванні продукту.
5
Виключіть з меню соління, квашену капусту, оселедець, копченості. Вони не тільки містять багато солі, але і провокують спрагу.
6
Не намагайтеся повністю відмовитися від води, вона необхідна для обмінних процесів. Навіть при серйозних набряках її потрібно не менше літра. Пийте тільки чисту воду, газовані напої не втамовують спрагу, так само, як і занадто солодкі.
Зверніть увагу
У ряді випадків вирішити проблему набряків лише правильним харчуванням не представляється можливим. Тому якщо лікуючий лікар пропонує лікування в стаціонарі, не поспішайте відразу відмовлятися від цього.
Корисна порада
Намагаючись позбутися набряків, не вживайте сечогінні засоби або трав'яні відвари без консультації з лікарем. Вони можуть нашкодити здоров'ю дитини.