Як відмовитися від вакансії.

Якщо після співбесіди потенційний роботодавець готовий прийняти вас на певну посаду у своїй організації, але ви з якихось причин вирішили відмовитися від неї, необхідно повідомити про це в найкоротші терміни і як можна тактовніше.
Інструкція
1
Зв'яжіться з потенційним роботодавцем в можливо короткі терміни. Ви можете написати листа по електронній пошті, відправити факс, але краще зателефонувати тій людині, яка займалася підбором персоналу на заявлену вакансію. Можливо, ви проходили кілька співбесід з різними співробітниками, таке багаторівневе інтерв'ю часто влаштовують у великих організаціях. У цьому випадку зв'яжіться з представником відділу кадрів або департаменту по роботі з персоналом, ця людина сповістить інших зацікавлених у вашої персони осіб про відмову.
2
Принесіть свої вибачення. Пам'ятайте, що співробітники компанії витратили на вас час, а у великих організаціях його цінують понад усе.
3
Не намагайтеся пояснити причини, з яких ви не можете прийняти пропозицію, особливо, якщо вони особисті. Обмежтеся стандартними фразами: «Я не думаю, що ідеально підходжу на цю посаду», «Мені цікавіші інші сфери бізнесу», «Я не готовий покинути колишнє місце». Зрозуміло, не варто інформувати організацію про те, що десь вам запропонували більшу зарплату.
4
Якщо вам цікава пропонована посада, але деякі умови роботи вас не влаштовують, спробуйте домовитися з потенційним роботодавцем. Проінформуйте його, що готові прийняти пропозицію, якщо, наприклад, в соціальний пакет буде включена додаткова послуга чи організація змінить графік роботи. Повірте, якщо ви дійсно зацікавили компанію як професіонал, вам підуть назустріч. Але ваші запити повинні бути розумні.
5
Запропонуйте несостоявшемуся роботодавцю зв'язатися з ким-небудь з ваших знайомих, хто підійшов би на дану вакансію. Згадайте, з ким ви вчилися, з ким працювали або мали ділові стосунки, заздалегідь заручитеся його згодою. Вам будуть вдячні, і незручна ситуація, що виникла через вашої відмови, буде згладжена.