Як намалювати людини. Як намалювати манекен для людини.

Грамотне зображення людської фігури завжди вважалося ознакою високої майстерності у художників. Намалювати людини досить просто, якщо знати основні закони пропорцій.
Вам знадобиться
  • Папір, простий олівець, фарби, гумка.
Інструкція
1
Щоб намалювати людини , для початку необхідно як слід вивчити будову його тіла, пропорції, особливості розташування частин тіла в різних положеннях. Розгляньте малюнки і фотографії, що зображують людей в різних станах: сидячому, стоячому, лежачому, біжить і т.д. Запам'ятайте, як вони виглядають з різних ракурсів, під якими кутами розташовуються кінцівки в найбільш характерних положеннях. Після цього можна переходити до перших схематичним начерками.
2
Починати малювати людини потрібно з ескізу скелета - це дозволить зберегти правильні пропорції тіла і положення кінцівок. У першу чергу варто освоїти зображення спокійно стоїть людини . На цьому етапі головним завданням є дотримання правильних пропорцій людського тіла. Щоб їх витримати, пам'ятайте, що довжина передпліччя від ліктя до кінчиків пальців дорівнює довжині гомілки від коліна до стопи. Ноги і руки людини складаються з двох практично рівних по довжині частин. Щоб правильно зобразити зростання намальованого людини , пам'ятайте, що він дорівнює приблизно восьмикратною висоті його голови.
3
Після того, як ви освоїте схематичне зображення людини і навчіться правильно задавати пропорції його тіла, можна переходити до зображення об'ємних фігур. Для цього після того, як зробите начерк з прямих ліній за допомогою витягнутих еліпсів починайте промальовувати м'язову масу тіла. Можна скористатися й іншим способом: плавними лініями з'єднуйте суглоби (їх на схематичному зображенні найзручніше зображати у вигляді куль).
4
Щоб освоїти правильне зображення різних положень тіла, стане в нагоді спеціальний рухомий манекен (його можна придбати в будь-якому художньому магазині). Надайте йому потрібну позу, а потім ретельно скопіюйте її на папір, стежачи за дотриманням пропорцій. Готові фігури можна доповнити, додавши одяг і вималювати риси осіб.