Як повернути гроші за КАСКО.

Що таке КАСКО , сьогодні знає практично кожен водій. Це страхування широкого діапазону автотранспортних ризиків. КАСКО на увазі під собою страхування вашого автомобіля від угону, дорожньо-транспортних пригод, різних стихійних лих, а також страхування безпосередньо пасажирів і самого водія від різного роду нещасних випадків, в той час як вони будуть знаходитися в застрахованому автомобілі. Для того щоб повернути кошти за КАСКО , необхідно слідувати чіткій інструкції.
Інструкція
1
Вивчіть всі пункти вашого договору, який був укладений при оформленні страхування КАСКО . У разі якщо питання про повернення грошових коштів не було врегульовано безпосередньо в правилах страхування, відповідні грошові кошти ви не зможете отримати.
2
Переконайтеся, що на момент розриву страхового договору він діяв не менше десяти місяців (з дня його підписання), інакше ви не в праві отримати залишок сплачених коштів.
3
Переконайтеся, що згідно з підписаним договором страхування у вас передбачена можливість отримання залишку грошових коштів у разі розірвання даного договору страхування транспортного засобу.
4
Для повернення грошових коштів за КАСКО ви можете розірвати укладений раніше договір про страхування. Напишіть і оформите заяву про розірвання договору страхування, в якому вкажіть, що ви бажаєте повернути (отримати) ту частину грошових коштів або страхової премії, яка була не використана за даний період часу.
5
Складіть заяву, в якій ви просите розірвати договір про страхування, і просите використовувати ту частину невикористаної страхової премії в якості оплати за новим складеним договором про страхування.
6
Складіть і підпишіть додаткову угоду, згідно з яким ви вимагаєте припинити дію раніше укладеного договору про страхування транспортного засобу.
7
Отримайте частину страховки, яка не була використана. Отримайте підтвердження того, що частина невикористаної страховки була зарахована як оплата за новим страховим договором за транспортний засіб.
Корисна порада
КАСКО - задоволення дороге. Дана страховка може цілком відбитися на сімейному бюджеті, тому не соромтеся вимагати свої кошти назад в тому випадку, якщо ви з якої-небудь причини не можете більше скористатися КАСКО.Оформляйте страховку лише у компаніях з хорошою репутацією, а не у фірмах-одноденки.
Автовласник може розірвати договір КАСКО на свій розсуд, наприклад, при продажу машини або у разі виникнення будь-яких непередбачених проблем з компанією-страхувальником. При анулюванні договору КАСКО страхова компанія зобов'язана виплатити невитрачену суму страхової внеску.
Вам знадобиться
  • - бланк заяви;
  • - поліс страхування;
  • - документ, що засвідчує особу.
Інструкція
1
Перед тим як розірвати договір, досконально його вивчіть, особливо розділ «Права та обов'язки сторін». У даному розділі зазначаються строки розірвання договору та терміни повідомлення компанії про ваше бажання розірвати контракт (приблизно 14 календарних днів). Контракт ви повинні були отримати при страхуванні свого транспортного засобу від представника компанії
2
Заповніть спеціально розроблену форму про розірвання договору. Її ви можете отримати, звернувшись до страхової компанії особисто, або за телефоном запросите страхувальника, щоб він вам вислав бланк на електронну пошту. Якщо компанія не має спеціального бланка, напишіть заяву в довільній формі на ім'я генерального директора фірми або іншої особи, яка уклала з вами договір. Його дані ви зможете знайти в нижній частині поліса страхування, в тому місці, де ставиться печатка. У заяві вкажіть, що хочете розірвати договір з власної ініціативи.
3
Надайте страхувальнику поліс страхування, написану заяву і документ, що засвідчує особу. Фірма повинна зробити перерахунок страхової премії, яка підлягає поверненню. У кожної компанії існують свої тарифи перерахунку при розірванні контракту. В основному сума невитраченою страхової премії не пропорційна дням, які залишилися до закінчення терміну дії поліса.
4
У заяві вкажіть банківські реквізити, на які компанія могла б перерахувати перерахунок. Контракт вважається розірваним з дня написання вами заяви.
Корисна порада
У разі підписання договору страхування на умовах розстрочки сплати страховки для розірвання контракту вибирайте час, коли вам потрібно платити наступну частину страхового внеску. Це дозволить уникнути процедури «вибивання» із страхувальника суми невитраченою страхової премії.