Як обтягнути сидіння.

Часом власники автомобіля замислюються про зміну інтер'єру салону свого залізного коня. Починають звичайно з обтяжки сидінь. Обтягування сидіння авто - це досить копіткий і складний процес, що вимагає часткової або повної розборки машини.
Вам знадобиться
  • - автомобіль;
  • - інструменти;
  • - ножиці;
  • - фен;
  • - праска;
  • - новий чохол;
  • - поролон;
  • - клей-спрей.
Інструкція
1
Витягніть сидіння з автомобіля. Майте на увазі, що для роботи потрібно досить багато вільного простору. Акуратно зніміть чохли з сидінь. Для цього потрібно буде докласти багато зусиль, так як старий матеріал може сидіти туго. Звичайно, все залежить від тканини та її якості.
2
Розпоріть чохол на складові частини, які потрібно перенести на новий матеріал. Деякі специфічні деталі повинні бути посилені поролоном з тканинною основою. Ці місця буде видно, так як залишаться сліди заводського посилення. Для кріплення бажано використовувати клей-спрей. Після склеювання вже готові деталі з поролоном необхідно зшити. Найголовніше в цьому процесі - акуратність. Деталі необхідно з'єднувати точно, щоб краї не відходили один від іншого.
3
Тепер приклейте відвороти шва, вони розташовані на виворітній стороні чохла. Зшийте відвороти обробної рядком. Якщо з'явилася необхідність підрізати краю, зробіть це звичайними ножицями.
4
Виверніть готовий чохол на лицьову сторону, а потім розправте. Після цього натягніть виріб на раму сидіння. Для цього необхідно розкласти чохол на самому кріслі. Притисніть матеріал до рами і протягніть через спеціальний отвір в подушці сидіння.
5
Прогрійте чохли за допомогою фена. Це робиться для того, щоб максимально швидко висушити їх. В результаті шкіра натягнеться на сидінні. Всім іншим деталям дайте час для повного висихання. Якщо після цього шкіряний чохол пропарити праскою, то матеріал стане ідеально рівним.
6
Зберіть сидіння. Встановлювати в автомобіль його можна лише в повністю зібраному вигляді. Ніяких прорахунків ні в якому разі не повинно бути. Після цього бажано провести прибирання салону, так як саме після неї буде видно остаточний результат копіткої праці.