Як відкрити общепит.

Заклади общепита є одними з найвигідніших вкладень коштів. Тому їх з кожним днем стає все більше і більше. А що необхідно для того, щоб відкрити свій ресторан або кафе? І що головне в цій справі?
Інструкція
1
Перед тим як почати пошуки площ для закладу та починати оформлення бізнесу, необхідно спочатку попрацювати над бізнес-планом свого проекту. Саме він допоможе вам правильно розрахувати необхідні кошти, а також свої сили.
2
Далі постарайтеся обдумати концепцію майбутнього закладу - чи буде це ресторан, кафе, їдальня, бар або кав'ярня. Початківцям підприємцям краще відкрити кафе, кав'ярню або бар, оскільки ці заклади вимагають менше капіталовкладень.
3
Дуже важливе значення для рентабельності закладу має місце його розташування. Ідеальним варіантом можна вважати, якщо ваше кафе буде розташовано в людному місці. Так, можна вибрати місце поблизу з діловими центрами, скупченнями офісних будівель або близько навчальних закладів. В кафе і бари зазвичай ходять постійні відвідувачі і саме ті, хто живе неподалік.
4
Варто подумати і над дизайном закладу. Він повинен бути оригінальним і цікавим, відповідним своїй назві. Необхідно приділити увагу кожній дрібниці, аж до оформлення папки з меню. Персонал краще одягнути в спеціально розроблену єдину форму або ж передбачити в їх одязі будь-яку символіку закладу.
5
Персонал грає одну з найважливіших ролей в сфері общепита . Тому при його підборі необхідно звертати увагу не тільки на професійні навички, а й на їх ставлення до роботи і клієнтам. Так, від професіоналізму кухаря залежить репутація вашого кафе. Офіціантам, крім того, що вони завжди повинні виглядати відмінно, необхідно вміти швидко і спокійно вирішувати спірні ситуації. Бармен зобов'язаний знати найменування всіх напоїв, які він пропонує, а також добре орієнтуватися у винних і пивних сортах.
6
Природно, ніщо не зможе вам гарантувати прибутковість бізнесу без вашого особистого контролю. Ви повинні постійно самі відслідковувати весь процес роботи вашого закладу. Тільки таким чином можна домогтися прибутковості і популярності.