Як відновити диск E.

Під час роботи з жорсткими дисками не виключені всілякі збої. Якщо проблема пов'язана з неможливістю запуску одного з розділів, слід застосовувати спеціальне програмне забезпечення, наприклад, Acronis Disk Director.
Вам знадобиться
  • - Acronis Disk Director.
Інструкція
1
Неможливість відкриття певного розділу жорсткого диска - досить поширена проблема. Якщо вам не хочеться форматувати локальний диск для виправлення помилок, скористайтеся програмою Acronis Disk Director. Встановіть цей додаток.
2
Перезавантажте комп'ютер і запустіть ADD. Якщо проблема пов'язана з системним локальним диском, запишіть додаток на DVD-накопичувач і запустіть його в DOS-режимі. Для початку спробуйте змінити деякі параметри розділу.
3
Клацніть правою кнопкою миші по потрібного розділу вінчестера і виберіть пункт «Змінити букву диска». Виберіть довільне значення з доступних варіантів. Натисніть кнопку «Застосувати» і перезавантажте комп'ютер (для DOS-режиму).
4
Спробуйте відкрити вміст локального диска. Якщо проблема не була вирішена, знову запустіть Acronis Disk Director. Клацніть правою кнопкою миші по іконці потрібного диска і перейдіть до пункту «Видалити». Поверніться в головне меню та натисніть кнопку «Застосувати».
5
Ні в якому разі не створюйте новий том після видалення розділу. Це значно ускладнить процедуру відновлення файлів. Запустіть програму ADD і відкрийте меню додаткових дій з неразмеченное областю. Виберіть пункт «Відновлення».
6
Активуйте пункти «Ручний метод» і «Повне сканування». Натисніть кнопку «Далі». Почекайте деякий час, поки вам буде надано список доступних локальних дисків. Виберіть той том, який ви тільки що видалили.
7
Натисніть кнопку «Далі». Вкажіть мітку тому, виберіть букву диска і файлову систему. Зверніть увагу на той факт, що вам потрібно застосувати саме ту структуру томи, яка використовувалася до його видалення. Натисніть кнопки «Готово» і «Застосувати».
8
Перезавантажте комп'ютер. Спробуйте відкрити локальний диск. Якщо частина файлів була загублена в процесі відновлення, використовуйте програму Easy Recovery для їх пошуку.