Як взяти кредит з малим відсотком.

Кредитування стає все більш поширеною послугою. Дійсно, займ дає можливість придбати якийсь потрібний товар, не відкладаючи покупку надовго. Але серед великого асортименту кредитних програм важливо вибрати те, що підійде саме вам.
Інструкція
1
Вирішіть, на що ви хочете витратити гроші, які будете брати в кредит. Якщо ви збираєтеся зробити одну конкретну покупку, наприклад, автомобіль або квартиру, вибирайте цільові позики. Відсоток по них зазвичай нижче, ніж по інших кредитах. Для того щоб мати повну свободу в витрачання отриманих грошей, шукайте варіант серед кредитів готівкою.
2
Оберіть банк, який надає позики на найбільш вигідних для вас умовах. Для цього звертайте увагу не тільки на декларовану процентну ставку, але й на різні додаткові платежі. Деякі банки стягують комісію за видачу кредиту або за ведення позикового рахунку, що збільшує для вас вартість фінансування. Також фінансова установа може наполягати на страхування життя і здоров'я позичальника, що може значно підвищити щомісячні виплати. Щоб споживачеві було простіше зрозуміти, який кредит вигідніше, Банк Росії зобов'язав усі фінансові організації повідомляти повну вартість кредиту (ПСК) клієнтам. У цьому коефіцієнті враховуються всі додаткові комісії та платежі. Чим він менший, тим вигідніше для вас буде кредит.
3
Зберіть необхідні документи для отримання кредиту. Щоб збільшити ваші шанси на більш вигідні умови кредитування, підготуйте максимальний пакет паперів. Крім довідки про доходи за формою 2НДФЛ, бажано також надати додаткові документи, що підтверджують стабільність матеріального становища. Це може бути закордонний паспорт зі штампами про перетин кордонів іноземних держав, свідоцтво власності на володіння квартирою або машиною.
4
Прийдіть у вибраний вами банк і заповніть анкету на отримання кредиту. У ній дайте вичерпну інформацію про свою зайнятість і доходи. Для підвищення шансів на отримання вигідного кредиту ви можете вказувати як дохід не тільки зарплату за основним місцем роботи, але й інші джерела регулярного фінансування, якщо вони у вас є. Наприклад, це може бути дохід від роботи за сумісництвом або від здачі майна в оренду.