Як завантажити музику в айфон. Де можна скачати музику.

IPhone - сучасний мультимедіа комбайн. Включає в себе підтримку безлічі додатків. Цей апарат справив поштовх на ринку смартфонів. На сьогоднішній день, він користується великою популярністю. Завантаження музики відбувається через сервіс iTunes Store - це коштує грошей. А для безкоштовного завантаження можна скористатися комп'ютерною програмою iTunes від Apple або сторонніми програмами (iPhone PC Suite, iFunBox).
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Apple iTunes.
Інструкція
1
iTunes - це повністю безкоштовний медіа-плеєр. Він призначений для програвання аудіо і відеозаписів (iPod, Apple TV, iPhone,), пошуку та купівлі музики в онлайн-магазині iTunes Store, а також для обміну інформацією між пристроями компанії Apple.
2
За замовчуванням утиліта iTunes використовується аудіо формату AAC, бітрейтом 128 кбіт/сек. Саме в цьому форматі викачуються всі мелодії від iTunes Store. Але вбудований кодировщик програми можна налаштувати на найпоширеніший зараз формат MP3. Музика, яку ви купите в магазині iTunes Store, має вбудовану систему захисту і не подається кодуванні в інші формати. З цього положення можна вийти наступним способом: запишіть необхідні пісні на диск, а потім скопіюйте з диска в будь-якому форматі.
3
Для того щоб завантажити музику в IPhone необхідно виконати наступне: натисніть «Файл» - «Додати файл в медіатеку».
4
У вікні зробіть пошук файлів. Додайте знайдені файли у вікно програми.
5
Відкрийте вкладку IPhone - виділіть необхідні файли - натисніть на кнопку «Синхронізувати». Після виконання цих дій запустите IPhone і перевірте всю музику, яку скопіювали на смартфон.
6
Для того щоб видалити непотрібні музичні файли, необхідно перейти в папку «Музика» - відзначте непотрібні файли - видаліть їх натисканням на кнопку Delete.