Як в Word проставити нумерацію. Як в ворде змінити нумерацію.

Завдання додавання нумерації в документи, створені в додатку Word, що входить в офісний пакет Microsoft Office версії 2003, може бути вирішена користувачем різними способами, в залежності від заданих параметрів.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Всі програми". Розкрийте посилання Microsoft Office і запустіть додаток Word. Відкрийте документ, який підлягає нумеруванню сторінок, і розкрийте меню «Вставка» верхньої сервісної панелі вікна програми.
2
Вкажіть пункт «Номери сторінок» і виберіть бажане положення номерів на аркуші в рядку «Положення» діалогового вікна (можливі варіанти: у верхній або нижній частині сторінки). Після цього виберіть необхідний метод вирівнювання номера: всередині сторінки, зовні сторінки, по центру сторінки, по лівому краю сторінки або по правому краю сторінки в рядку «Вирівнювання». Застосуйте прапорець в полі «Номер на першій сторінці», в залежності від бажаних параметрів нумерації і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
3
Для того щоб додати не тільки номер сторінки, а й інші відомості (час або дата створення документа), використовуйте інший алгоритм дій. Розкрийте меню «Вид» верхній сервісної панелі вікна програми Word і вкажіть пункт «Колонтитули». Скористайтеся кнопкою «Верхній/нижній колонтитул» на сервісній панелі діалогового вікна для розміщення номерів сторінок в нижній частині сторінок.
4
Підтвердіть застосування зроблених змін, натиснувши кнопку «Номер сторінки» у верхній сервісної панелі діалогового вікна колонтитулів. Зверніть увагу на те, що за замовчуванням номери сторінок розміщуються в лівому полі колонтитула. Для зміни такого розміщення необхідно виконати клік миші перед потрібним tjvthjv в режимі колонтитулів і скористатися функціональною клавішею Tab.
5
При необхідності зміни формату нумерації сторінок, поверніться в меню «Вставка» верхньої сервісної панелі вікна програми Word і вкажіть пункт «Номери сторінок». Виберіть команду «Формат» і вкажіть потрібний вид в каталозі рядки «Формат номера». Збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
проставленими в Microsoft Word нумерація сторінок допоможе красиво і правильно оформити будь набраний документ - від реферату до бізнес-плану. Крім того, з її допомогою можна легко знайти потрібну інформацію.
Вам знадобиться
  • комп'ютер з програмою Microsoft Word.
Інструкція
1
Порядок проставлення номерів на сторінці документа в Word залежить від версії текстового редактора. У версії 2003 їх проставити набагато простіше, ніж у версіях Word 2007 року і вище.
2
Якщо ви працюєте в Microsoft Word 2003 року, відкрийте документ і виберіть в головному меню розділ «Вставка». Клацніть в ньому на пункт «Номери сторінок». Залежно від вимог до оформлення документа, задайте у вікні необхідні вам параметри нумерації. Виберіть розташування номера на сторінці, вирівнювання по певному краю, розмір і тип шрифту.
3
У тому ж вікні натисніть на розділ «Формат» і зробіть необхідну форматування номера сторінки . Наприклад, можна включити номер глави або поставити римські числа замість арабських.
4
При оформленні рефератів, курсових і дипломних робіт часто потрібно почати нумерацію з другого листа, але щоб на ньому з'явилася цифра «2». Зробити це можна в розділі «Формат», вказавши в пункті «Почати з» номер і число сторінки .
5
В Microsoft Word 2007 номери сторінок відображаються в колонтитулах, розташованих вгорі і внизу аркуша. Щоб їх проставити, зробіть подвійне клацання лівою кнопкою миші у верхній частині сторінки . Перед вами з'явилася відокремлена пунктиром область - колонтитул. Після цього натисніть в головному меню «Вставка», а в розділі «Номери сторінок» виберіть розташування нумерації і проставте її. Повернутися до редагування тексту можна за допомогою подвійного клацання в центрі сторінки .
6
Щоб змінити номери сторінок, зробіть подвійне клацання мишею по області колонтитулів і внесіть необхідні зміни. Або знову зайдіть в «Номери сторінок» і виберіть в спадаючому меню розділ «Формат номерів сторінок».
7
Для видалення нумерації виділіть її, виберіть вкладку «Номери сторінок» і натисніть «Видалити номери сторінок».
8
Правильно оформлена нумерація значно спростить створення змісту до набранному документу.