Як оригінально привітати колегу з днем ??народження. оригінальне позрдавленіе колеги з ювілеєм.

День народження - веселий і радісне свято. Він буває лише раз на рік, тому хочеться, щоб цей день був для іменинника наповнений приємними і яскравими враженнями. Організація свята вимагає індивідуального підходу, адже винуватцем торжества може бути не тільки близька людина, але і друг або співробітник.
Інструкція
1
Ранок для вашого товариша по службі може початися несподівано, наприклад, з музичного привітання по радіо. Кожен день багато радіостанцій проводять спеціальні ранкові шоу, в яких весело і на всю країну вітають іменинників. Скористайтеся цим варіантом.
2
По можливості святково прикрасьте робоче місце свого колеги. Наприклад, до його приходу на роботу покладіть вітальну листівку, сувенір або подарунок. Або на робочий стіл комп'ютера встановіть вітальну заставку.
3
Якщо у вашої компанії є свій сайт, розмістіть на ньому своє привітання. Помістіть фотографію іменинника і напишіть теплі слова. Можливо, гості або клієнти сайту приєднаються до ваших привітань. Така увага не залишить байдужим вашого колегу.
4
Можна розіграти свого співробітника: зробити вигляд, що ви забули про його день народження , а після робочого дня під якимось приводом запросити його в кафе чи бар, де вже заздалегідь буде підготовлена вечірка -Сюрприз. Таке привітання точно буде оригінальним і приємним.
5
Привітати колегу можна оригінальним гумористичним віршем або оповіданням. Постарайтеся скласти його самі або всім робочим колективом. У змісті зробіть акцент на опис позитивних якостей іменинника. Вашому співробітнику буде особливо приємно, якщо таке поздоровлення прочитає сам начальник. Можете також пригадати якусь цікаву, кумедну історію, пов'язану з іменинником. Він обов'язково оцінить такий творчий і оригінальний підхід до його торжеству.
6
Подаруйте своєму колезі що-небудь пам'ятне. Нехай це буде недорогий подарунок, зате він ще довгий час буде навіювати на вашого колегу спогади про веселому святі. Наприклад, ви можете замовити кухоль або футболку з «шпилькою», смішним малюнком або фотографією іменинника. Якщо ваш колега є шанувальником якого-небудь артиста, кіногероя чи політичного діяча, подаруйте йому статуетку кумира. Можна замовити його портрет або шарж і оформити його в красиву рамку. Такі сувеніри можуть стати як прикрасою будинку, так і робочого місця.