Як відмити йод з шкіри.

Плями йоду сходять з тіла досить швидко, звичайно вже через добу від них не залишається і сліду. Але якщо вам потрібно якнайскоріше позбавитися від коричневого кольору шкіри через йоду , спробуйте трохи форсувати процес.
Вам знадобиться
  • - мило;
  • - скраб;
  • - мочалка;
  • - морська сіль;
  • - спирт;
  • - лимонний сік.
Інструкція
1
Нанесіть на шкіру жирний крем або оливкове масло. Жирні речовини сприяють швидкому всмоктуванню йоду , що веде до поступового зникнення темної плями. Через годину спробуйте відмити йод за допомогою мочалки або губки для тіла.
2
Прийміть ванну з додаванням морської солі. Шкіра стане м'якше від гарячої води, відповідно і видалити йод вийде без особливих проблем. Намильте мочалку і потріть місце, на якому з'явилася пляма. Найкраще підходить дитяче або господарське мило.
3
Якщо йод мочалкою НЕ відтирається, нанесіть на шкіру скраб і ретельно помасажуйте. Обполосніть тіло водою. Замість пілінгу можна використовувати і дрібну сіль. Змішайте її з гелем для миття і нанесіть на проблемну зону. Якщо залишилося ледь помітне пляма, не переживайте, воно зійде через пару годин. Змастіть тіло молочком або живильним кремом.
4
Змочіть ватяний диск медичним спиртом, горілкою або самогоном. Прикладіть його до плями на 5 хвилин, потім злегка потріть. Якщо не допомогло з першого разу, повторіть процедуру. Але особливо сильно не старайтеся, шкіра може стати сухою і шорсткою. Після обов'язково нанесіть крем.
5
Позбутися від плям йоду на руках можна з користю. Виперіть речі в тазу. Розчин порошку видалить коричневий колір буквально за кілька хвилин. Якщо займатися пранням вам не хочеться, просто зробіть ванночку, а в воду додайте побільше будь-якого миючого засобу, у складі якого відсутня хлор, наприклад, рідини для миття посуду. Також підійде і лимонний сік, розведений водою у співвідношенні 1: 5.
Корисна порада
Якщо ви ненароком облилися йодом ввечері, а з ранку у вас важлива зустріч, не переживайте. Вже через 3-4 години коричнева пляма повністю зникне, якщо ви змажете його кремом для тіла. Якщо цього не сталося, то, як встанете, можете скористатися й іншими способами.