Як підключити інтернет, якщо немає домашнього телефону. Який інтернет краще підключити.

Без інтернету зараз не уявляють життя навіть школярі. Величезна кількість інформації зберігається в його просторах. Знаючи, що і як шукати, ви можете знайти практично все, що побажаєте. Єдино, що вам для цього потрібно - підключення до інтернету. Багато провайдерів пропонують цю послугу, але з умовою: у вас повинен бути домашній телефон. А що робити тим, у кого його немає, кому він просто не потрібний і немає сенсу платити за його встановлення і утримання? А якщо людина й зовсім знімає квартиру, в якій немає телефону, і господар не хоче або не може його поставити? Тоді ситуація посилюється ще більше.
Вам знадобиться
  • Спеціальне обладнання, комп'ютер.
Інструкція
1
Не варто засмучуватися. Перше, що вам потрібно зробити, це дізнатися імена всіх фірм, що надають доступ в інтернет у вашому місті. Щоб не бігати по всьому місту, зайдіть в інтернет-кафе і приділіть деякий час пошуку інформації. За допомогою пошуковика знайдіть всіх постачальників цієї послуги. Так само в цій справі вам можуть допомогти міські газети або місцева реклама по телевізору.
2
Оскільки ці фірми надають доступ в інтернет, то й самі вони всі володіють власними сайтами. Це дуже зручно, оскільки саме тут ви можете переглянути всі тарифні плани та умови підключення. Тому вирушайте знову в інтернет-кафе або до одного, що має підключення до мережі, і перевірте всі сайти ваших провайдерів.
3
На будь-якому з них ви знайде вкладку «підключення» або щось подібне, де можна ознайомитися з умовами, дізнатися суму оплати за підключення. Так само потрібно подивитися номер телефону або адреса офісу, в якому ви зможете укласти договір і внести оплату. Завжди краще попередньо зателефонувати і дізнатися, які документи вам необхідно мати з собою.
4
До того ж якщо не на сайті, то по телефону важливо дізнатися, чи потрібен стаціонарний телефон для підключення послуги. Якщо так, переходите до наступного провайдеру. Ви можете знайти декілька варіантів інтернету без телефону: супутниковий, кабельний (оптоволокно), мобільний (інтернет від стільникових операторів).
5
Якщо ви вибрали супутниковий інтернет, вам знадобиться установка фахівцями супутникової тарілки. Мінус цього способу підключення в тому, що більшість тарілок спрямовані тільки на прийом трафіку. Ви зможете качати, дивитися, читати. Але викласти свою фотографію або відео може виявитися неможливим. Це питання стоїть відразу уточнити у оператора. Плюс полягає в тому, що швидкість - дуже висока, і ще ви можете скористатися різними прискорювачами. До того ж такий інтернет можна підключити і у віддалених від міста місцях, головне, щоб був сигнал з супутника.
6
Оптоволоконне з'єднання добре тим, що воно вимагає від вас всього лише наявності мережевої карти і територіального знаходження в зоні обслуговування даними провайдером. Швидкість і оплата залежать від обраного вами тарифного плану. І, звичайно ж, вам доведеться заплатити певну суму за підключення.
7
Стільникові оператори тепер пропонують не тільки послуги стільникового зв'язку, але й готові забезпечити вам доступ в інтернет. Цей спосіб підключення хороший своєю мобільністю. Маленькі модеми розміром із звичайну флешку можуть використовуватися як вдома, так і на вулиці, на роботі, в кафе .. загалом, скрізь, де ваш оператор забезпечив вас зв'язком зі світом. Швидкість при цьому може бути як дуже високою, так і досить низькою. Тим не менш, це досить зручний варіант. Вам просто варто купити usb-модем, встановити його ПО на ваш комп'ютер або ноутбук, вставити сім-карту і вибрати відповідний тариф. Тепер ви забезпечені інтернетом і вам зовсім не знадобився для цього стаціонарний телефон.